



HILL'S Prescription Diet w/d Digestive Weight Diabetes Management - dry dog food - 10 kg
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLPHLSKAS0002
- Тегло: 10.30kg
- SKU: DLPHLSKAS0002
112.38€ (219.80лв.)
без ДДС: 93.65€ (183.16лв.)
![]() |
12 x 10.61 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HILL'S Prescription Diet w/d Digestive Weight Diabetes Management - dry dog food - 10 kg
, DLPHLSKAS0002
, Hill's
, Офис
, Дом & Градина
, купете HILL'S Prescription Diet w/d Digestive Weight Diabetes Management - dry dog food - 10 kg
, цена HILL'S Prescription Diet w/d Digestive Weight Diabetes Management - dry dog food - 10 kg
, оферти HILL'S Prescription Diet w/d Digestive Weight Diabetes Management - dry dog food - 10 kg
, ревю HILL'S Prescription Diet w/d Digestive Weight Diabetes Management - dry dog food - 10 kg
, промоция HILL'S Prescription Diet w/d Digestive Weight Diabetes Management - dry dog food - 10 kg
, онлайн магазин HILL'S Prescription Diet w/d Digestive Weight Diabetes Management - dry dog food - 10 kg
, поръчай HILL'S Prescription Diet w/d Digestive Weight Diabetes Management - dry dog food - 10 kg
, HILL'S Prescription Diet w/d Digestive Weight Diabetes Management - dry dog food - 10 kg мнения
, HILL'S Prescription Diet w/d Digestive Weight Diabetes Management - dry dog food - 10 kg сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, hill's {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален HILL'S Prescription Diet w/d Digestive Weight Diabetes Management - dry dog food - 10 kg
, гаранция HILL'S Prescription Diet w/d Digestive Weight Diabetes Management - dry dog food - 10 kg
, бърза доставка HILL'S Prescription Diet w/d Digestive Weight Diabetes Management - dry dog food - 10 kg
, Hill's цена
, Hill's промоция
, Hill's отстъпка
, Hill's Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Hill's DLPHLSKAS0002 характеристики
, Hill's DLPHLSKAS0002 спецификации
, Hill's DLPHLSKAS0002 review
, Hill's DLPHLSKAS0002 сравнение
, Hill's DLPHLSKAS0002 отзиви
, Hill's DLPHLSKAS0002 намаление
EAN: 052742043128
Technical Specifications
| Additional features | Overweight |
| Additional features | Diabetes |
| No artificial colours | No data available |
| Age of the pet | Adult |
| Age of the pet | Senior |
| Category | For dog |
| Size of breed | Suitable for all breeds |
| Series | Hill's Prescription Diet |
| Main flavor | Chicken |
| Weight range | 10 kg - 15,9 kg |
| Product category | Dry food |
| Product category | Veterinary diet |
| Pet life stage | Mature |
| Pet specific needs | Colitis |
| Pet specific needs | Diabetes |
| Pet specific needs | Tendency to be overweight |
| Breed size | Every size (2 - 80kg) |
| Dog breed | Any breed |
| Pet food flavor | Chicken |
| Dosage form | Solid |
| Animal type(s) | Dog |
| Soy free | No data available |
| Sugar free | No data available |
| Preservative free | No data available |
| Lactose free | Yes |
| Health effects | Glucose control, weight control |
| Gluten free | No |
| Weight | 10 kg |
| Package type | Sack |
| Warnings | Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Warnings | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Warnings | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Fat content | 11.4% |
| Crude ash | 5% |
| Protein | 20.5% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 19 x 40 x 40 cm
Weight: 10.3 kg

