
HILL'S PRESCRIPTION DIET Urinary Care Canine u/d Dry dog food 4 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZHLSKSP0085
- Тегло: 4.10kg
59.09€ (115.57лв.)
без ДДС: 49.24€ (96.31лв.)
Етикети:
HILL'S PRESCRIPTION DIET Urinary Care Canine u/d Dry dog food 4 kg
, DLZHLSKSP0085
, Hill's
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете HILL'S PRESCRIPTION DIET Urinary Care Canine u/d Dry dog food 4 kg
, цена HILL'S PRESCRIPTION DIET Urinary Care Canine u/d Dry dog food 4 kg
, оферти HILL'S PRESCRIPTION DIET Urinary Care Canine u/d Dry dog food 4 kg
, ревю HILL'S PRESCRIPTION DIET Urinary Care Canine u/d Dry dog food 4 kg
, промоция HILL'S PRESCRIPTION DIET Urinary Care Canine u/d Dry dog food 4 kg
, онлайн магазин HILL'S PRESCRIPTION DIET Urinary Care Canine u/d Dry dog food 4 kg
, поръчай HILL'S PRESCRIPTION DIET Urinary Care Canine u/d Dry dog food 4 kg
, HILL'S PRESCRIPTION DIET Urinary Care Canine u/d Dry dog food 4 kg мнения
, HILL'S PRESCRIPTION DIET Urinary Care Canine u/d Dry dog food 4 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, hill's {ucfirst}храна за кучета
, оригинален HILL'S PRESCRIPTION DIET Urinary Care Canine u/d Dry dog food 4 kg
, гаранция HILL'S PRESCRIPTION DIET Urinary Care Canine u/d Dry dog food 4 kg
, бърза доставка HILL'S PRESCRIPTION DIET Urinary Care Canine u/d Dry dog food 4 kg
, Hill's цена
, Hill's промоция
, Hill's отстъпка
, Hill's Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Hill's DLZHLSKSP0085 характеристики
, Hill's DLZHLSKSP0085 спецификации
, Hill's DLZHLSKSP0085 review
, Hill's DLZHLSKSP0085 сравнение
, Hill's DLZHLSKSP0085 отзиви
, Hill's DLZHLSKSP0085 намаление
| Dosage form: | Solid |
| Pet food flavor: | Meat |
| Pet specific needs: | Prevention of struvite stones formation, Urinary tract control |
| Sugar free: | Yes |
| Health effects: | Urinary health |
| Weight: | 4 kg |
| Animal type(s): | Dog |
| Pet life stage: | Mature |
| Dog breed: | Any breed |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Gluten free: | Yes |
| Lactose free: | Yes |
| Package type: | Sack |
| Includes vitamins: | Vitamin E, Vitamin D, Vitamin A |
| Additional features: | Struvite stones, Sick urinary tract |
| Age of the pet : | Senior, Adult |
| Category: | For dog |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Series : | Hill's Prescription Diet |
| Product category : | Dry food, Veterinary diet |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Protein: | 10% |
| Taurine content: | 0.11% |
| Iron content: | 115 mg/kg |
| Potassium content: | 0.57% |
| Fat content: | 19.1% |
| Selenium content: | 0.3 mg/kg |
| Zinc content: | 194 mg/kg |
| Crude ash: | 3.3% |
| Sodium: | 0.22% |
| Copper content: | 2.7 mg/kg |
| Manganese content: | 18.4 mg/kg |
| Vitamin D3 content: | 808 IU/kg |
| Vitamin A content: | 9657 IU/kg |
| Iodine content: | 2 mg/kg |
| Crude fibres: | 2.4% |
| Magnesium content: | 0.05% |
| Phosphorus: | 0.17% |
| Calcium: | 0.42% |
| Vitamin E content: | 575 mg/kg |










