
-32 %
HILL'S Prescription Diet Mini i/d Stress Canine - dry dog food - 1 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLZHLSKSP0101
- Тегло: 1.05kg
19.03€ (37.22лв.)
27.84€ (54.45лв.)
без ДДС: 15.86€ (31.02лв.)
Етикети:
HILL'S Prescription Diet Mini i/d Stress Canine - dry dog food - 1 kg
, DLZHLSKSP0101
, Hill's
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете HILL'S Prescription Diet Mini i/d Stress Canine - dry dog food - 1 kg
, цена HILL'S Prescription Diet Mini i/d Stress Canine - dry dog food - 1 kg
, оферти HILL'S Prescription Diet Mini i/d Stress Canine - dry dog food - 1 kg
, ревю HILL'S Prescription Diet Mini i/d Stress Canine - dry dog food - 1 kg
, промоция HILL'S Prescription Diet Mini i/d Stress Canine - dry dog food - 1 kg
, онлайн магазин HILL'S Prescription Diet Mini i/d Stress Canine - dry dog food - 1 kg
, поръчай HILL'S Prescription Diet Mini i/d Stress Canine - dry dog food - 1 kg
, HILL'S Prescription Diet Mini i/d Stress Canine - dry dog food - 1 kg мнения
, HILL'S Prescription Diet Mini i/d Stress Canine - dry dog food - 1 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, hill's {ucfirst}храна за кучета
, оригинален HILL'S Prescription Diet Mini i/d Stress Canine - dry dog food - 1 kg
, гаранция HILL'S Prescription Diet Mini i/d Stress Canine - dry dog food - 1 kg
, бърза доставка HILL'S Prescription Diet Mini i/d Stress Canine - dry dog food - 1 kg
, Hill's цена
, Hill's промоция
, Hill's отстъпка
, Hill's Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Hill's DLZHLSKSP0101 характеристики
, Hill's DLZHLSKSP0101 спецификации
, Hill's DLZHLSKSP0101 review
, Hill's DLZHLSKSP0101 сравнение
, Hill's DLZHLSKSP0101 отзиви
, Hill's DLZHLSKSP0101 намаление
| Lactose free: | No data |
| Pet food flavor: | Chicken |
| Animal type(s): | Dog |
| Health effects: | Reducing stress levels |
| Dosage form: | Solid |
| Gluten free: | No data available |
| Pet life stage: | Mature |
| Dog breed: | All breeds of small dogs |
| Weight: | 1 kg |
| Sugar free: | No data available |
| Pet specific needs: | Protection of the digestive tract, Stress |
| Breed size: | Small dog breeds (4-14 kg), Small (up to 5 kg), Mini (5 - 10kg) |
| No artificial additives: | No data available |
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Series : | Hill's Prescription Diet |
| Product category : | Dry food, Veterinary diet |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Main flavor: | Chicken |
| Additional features: | Digestive support, Food hypersensitivity |
| Age of the pet : | Adult |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Category: | For dog |
| No artificial colours: | No data available |
| Protein: | 23.3% |
| Zinc content: | 157 mg/kg |
| Crude fibres: | 1.6% |
| Vitamin D3 content: | 813 IU/kg |
| Omega-3 fatty acids: | 0.8% |
| Iodine content: | 1.9 mg/kg |
| Iron content: | 75,9 mg/kg |
| Crude ash: | 5,39% |
| Copper content: | 7,5 mg/kg |
| Magnesium content: | 0.09% |
| Phosphorus: | 0.58% |
| Manganese content: | 7,9 mg/kg |
| Fat content: | 7.8% |
| Potassium content: | 0.87% |
| Vitamin C content: | 100 mg/kg |
| Sodium: | 0.33% |
| Vitamin A content: | 28413 IU/kg |
| Selenium content: | 0.2 mg/kg |
| Vitamin E content: | 600 mg/kg |
| Calcium: | 0.74% |
| Beta-carotene content: | 1.5 mg |
| Linoleic acid: | 34000 mg/kg |










