
HILL'S Prescription Diet Food Sensitivities Canine - dry dog food - 3kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZHLSKSP0057
- Тегло: 3.10kg
59.95€ (117.26лв.)
без ДДС: 49.96€ (97.71лв.)
Етикети:
HILL'S Prescription Diet Food Sensitivities Canine - dry dog food - 3kg
, DLZHLSKSP0057
, Hill's
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете HILL'S Prescription Diet Food Sensitivities Canine - dry dog food - 3kg
, цена HILL'S Prescription Diet Food Sensitivities Canine - dry dog food - 3kg
, оферти HILL'S Prescription Diet Food Sensitivities Canine - dry dog food - 3kg
, ревю HILL'S Prescription Diet Food Sensitivities Canine - dry dog food - 3kg
, промоция HILL'S Prescription Diet Food Sensitivities Canine - dry dog food - 3kg
, онлайн магазин HILL'S Prescription Diet Food Sensitivities Canine - dry dog food - 3kg
, поръчай HILL'S Prescription Diet Food Sensitivities Canine - dry dog food - 3kg
, HILL'S Prescription Diet Food Sensitivities Canine - dry dog food - 3kg мнения
, HILL'S Prescription Diet Food Sensitivities Canine - dry dog food - 3kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, hill's {ucfirst}храна за кучета
, оригинален HILL'S Prescription Diet Food Sensitivities Canine - dry dog food - 3kg
, гаранция HILL'S Prescription Diet Food Sensitivities Canine - dry dog food - 3kg
, бърза доставка HILL'S Prescription Diet Food Sensitivities Canine - dry dog food - 3kg
, Hill's цена
, Hill's промоция
, Hill's отстъпка
, Hill's Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Hill's DLZHLSKSP0057 характеристики
, Hill's DLZHLSKSP0057 спецификации
, Hill's DLZHLSKSP0057 review
, Hill's DLZHLSKSP0057 сравнение
, Hill's DLZHLSKSP0057 отзиви
, Hill's DLZHLSKSP0057 намаление
| Pet specific needs: | Allergic, Food alergy |
| Pet life stage: | Mature |
| No artificial additives: | No data available |
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Gluten free: | No data available |
| Pet food flavor: | No data available |
| Lactose free: | No data |
| Weight: | 3 kg |
| Sugar free: | No data available |
| Dosage form: | Solid |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Dog breed: | Any breed |
| Health effects: | Allergy treatment, Skin & coat |
| Animal type(s): | Dog |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Additional features: | Allergy |
| Product category : | Dry food, Veterinary diet |
| No artificial colours: | No data available |
| Series : | Hill's Prescription Diet |
| Category: | For dog |
| Age of the pet : | Senior, Adult |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Zinc content: | 147 mg/kg |
| Iodine content: | 4.1 mg/kg |
| Potassium content: | 0.74% |
| Crude ash: | 5% |
| Copper content: | 11,1 mg/kg |
| Crude fibres: | 4.7% |
| Vitamin D3 content: | 659 IU/kg |
| Fat content: | 14.7% |
| Vitamin A content: | 6574 IU/kg |
| Phosphorus: | 0.69% |
| Magnesium content: | 0.07% |
| Protein: | 19,2% |
| Vitamin C content: | 115 mg/kg |
| Omega-3 fatty acids: | 0.5% |
| Manganese content: | 9,8 mg/kg |
| Sodium: | 0.33% |
| Iron content: | 94,7 mg/kg |
| Vitamin E content: | 830 mg/kg |
| Calcium: | 0.64% |
| Linoleic acid: | 34000 mg/kg |
| Beta-carotene content: | 1.5 mg |
| Omega-6 fatty acids: | 3,7% |










