
HILL'S PRESCRIPTION DIET Feline d/d Dry cat food Duck, Peas 1,5 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZHLSKSK0035
- Тегло: 1.55kg
33.95€ (66.40лв.)
без ДДС: 28.29€ (55.33лв.)
Етикети:
HILL'S PRESCRIPTION DIET Feline d/d Dry cat food Duck
, Peas 1
, 5 kg
, DLZHLSKSK0035
, Hill's
, Храна за котки
, Домашни любимци
, купете HILL'S PRESCRIPTION DIET Feline d/d Dry cat food Duck
, Peas 1
, 5 kg
, цена HILL'S PRESCRIPTION DIET Feline d/d Dry cat food Duck
, Peas 1
, 5 kg
, оферти HILL'S PRESCRIPTION DIET Feline d/d Dry cat food Duck
, Peas 1
, 5 kg
, ревю HILL'S PRESCRIPTION DIET Feline d/d Dry cat food Duck
, Peas 1
, 5 kg
, промоция HILL'S PRESCRIPTION DIET Feline d/d Dry cat food Duck
, Peas 1
, 5 kg
, онлайн магазин HILL'S PRESCRIPTION DIET Feline d/d Dry cat food Duck
, Peas 1
, 5 kg
, поръчай HILL'S PRESCRIPTION DIET Feline d/d Dry cat food Duck
, Peas 1
, 5 kg
, HILL'S PRESCRIPTION DIET Feline d/d Dry cat food Duck
, Peas 1
, 5 kg мнения
, HILL'S PRESCRIPTION DIET Feline d/d Dry cat food Duck
, Peas 1
, 5 kg сравнение
, евтин Храна за котки
, топ Храна за котки
, най-добър Храна за котки
, нов Храна за котки
, hill's {ucfirst}храна за котки
, оригинален HILL'S PRESCRIPTION DIET Feline d/d Dry cat food Duck
, Peas 1
, 5 kg
, гаранция HILL'S PRESCRIPTION DIET Feline d/d Dry cat food Duck
, Peas 1
, 5 kg
, бърза доставка HILL'S PRESCRIPTION DIET Feline d/d Dry cat food Duck
, Peas 1
, 5 kg
, Hill's цена
, Hill's промоция
, Hill's отстъпка
, Hill's Храна за котки
, храна за котки в българия
, храна за котки techmag
, онлайн поръчка Храна за котки
, магазин за Храна за котки
, топ оферти Храна за котки
, Hill's DLZHLSKSK0035 характеристики
, Hill's DLZHLSKSK0035 спецификации
, Hill's DLZHLSKSK0035 review
, Hill's DLZHLSKSK0035 сравнение
, Hill's DLZHLSKSK0035 отзиви
, Hill's DLZHLSKSK0035 намаление
| Pet food flavor: | Duck, Peas |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Cat breed: | Any breed |
| Package type: | Sack |
| Weight: | 1.5 kg |
| Pet life stage: | Mature |
| Health effects: | Relieving skin inflammation |
| Product type: | Dry food |
| No artificial colours: | Yes |
| Animal type(s): | Cat |
| Pet specific needs: | Allergic |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Main flavor: | Duck |
| Series : | Hill's Prescription Diet |
| Product category : | Dry food, Veterinary diet |
| Additional features: | Allergy |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Age of the pet : | Adult |
| Category: | For cat |
| Package type: | Sack |
| Fat content: | 19.4% |
| No artificial additives: | No data available |
| Protein: | 36% |
| Gluten free: | No data available |
| Lactose free: | No data |
| Crude ash: | 6.7% |
| Crude fibres: | 1.3% |
| Sugar free: | No data available |
| No artificial colours: | No data available |
| Preservative free: | No data available |










