
HILL'S Prescription Diet Derm Complete Mini Canine - Dry dog food - 1 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: IMPORT-54192
- Тегло: 1.10kg
27.13€ (53.07лв.)
без ДДС: 22.61€ (44.22лв.)
Етикети:
HILL'S Prescription Diet Derm Complete Mini Canine - Dry dog food - 1 kg
, IMPORT-54192
, Hill's
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете HILL'S Prescription Diet Derm Complete Mini Canine - Dry dog food - 1 kg
, цена HILL'S Prescription Diet Derm Complete Mini Canine - Dry dog food - 1 kg
, оферти HILL'S Prescription Diet Derm Complete Mini Canine - Dry dog food - 1 kg
, ревю HILL'S Prescription Diet Derm Complete Mini Canine - Dry dog food - 1 kg
, промоция HILL'S Prescription Diet Derm Complete Mini Canine - Dry dog food - 1 kg
, онлайн магазин HILL'S Prescription Diet Derm Complete Mini Canine - Dry dog food - 1 kg
, поръчай HILL'S Prescription Diet Derm Complete Mini Canine - Dry dog food - 1 kg
, HILL'S Prescription Diet Derm Complete Mini Canine - Dry dog food - 1 kg мнения
, HILL'S Prescription Diet Derm Complete Mini Canine - Dry dog food - 1 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, hill's {ucfirst}храна за кучета
, оригинален HILL'S Prescription Diet Derm Complete Mini Canine - Dry dog food - 1 kg
, гаранция HILL'S Prescription Diet Derm Complete Mini Canine - Dry dog food - 1 kg
, бърза доставка HILL'S Prescription Diet Derm Complete Mini Canine - Dry dog food - 1 kg
, Hill's цена
, Hill's промоция
, Hill's отстъпка
, Hill's Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Hill's IMPORT-54192 характеристики
, Hill's IMPORT-54192 спецификации
, Hill's IMPORT-54192 review
, Hill's IMPORT-54192 сравнение
, Hill's IMPORT-54192 отзиви
, Hill's IMPORT-54192 намаление
| Package type: | Sack |
| Animal type(s): | Dog |
| Weight: | 1 kg |
| Category: | For dog |
| Product category : | Dry food, Veterinary diet |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Series : | Hill's Prescription Diet |
| Age of the pet : | Senior, Adult |
| Additional features: | Allergy, Food hypersensitivity |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Pet life stage: | Mature |
| Dosage form: | Solid |
| Lactose free: | Yes |
| Health effects: | Skin & coat |
| Gluten free: | Yes |
| Breed size: | Mini (5 - 10kg), Small dog breeds (4-14 kg), X-Small (< 4kg) |
| No artificial colours: | Yes |
| Dog breed: | All breeds of small dogs |
| Soy free: | Yes |
| Pet food flavor: | No data available |
| Pet specific needs: | Skin and coat, Improve skin health |
| Sugar free: | Yes |
| Preservative free: | Y |
| Protein: | 15,6% |
| Crude ash: | 5% |
| Crude fibres: | 1.2% |
| Fat content: | 14,8% |










