





HILL'S PRESCRIPTION DIET Canine Urinary Care c/d Multicare Dry dog food Chicken 1,5 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLZHLSKSP0102
- Тегло: 1.55kg
30.01€ (58.70лв.)
без ДДС: 25.01€ (48.92лв.)
Етикети:
HILL'S PRESCRIPTION DIET Canine Urinary Care c/d Multicare Dry dog food Chicken 1
, 5 kg
, DLZHLSKSP0102
, Hill's
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете HILL'S PRESCRIPTION DIET Canine Urinary Care c/d Multicare Dry dog food Chicken 1
, 5 kg
, цена HILL'S PRESCRIPTION DIET Canine Urinary Care c/d Multicare Dry dog food Chicken 1
, 5 kg
, оферти HILL'S PRESCRIPTION DIET Canine Urinary Care c/d Multicare Dry dog food Chicken 1
, 5 kg
, ревю HILL'S PRESCRIPTION DIET Canine Urinary Care c/d Multicare Dry dog food Chicken 1
, 5 kg
, промоция HILL'S PRESCRIPTION DIET Canine Urinary Care c/d Multicare Dry dog food Chicken 1
, 5 kg
, онлайн магазин HILL'S PRESCRIPTION DIET Canine Urinary Care c/d Multicare Dry dog food Chicken 1
, 5 kg
, поръчай HILL'S PRESCRIPTION DIET Canine Urinary Care c/d Multicare Dry dog food Chicken 1
, 5 kg
, HILL'S PRESCRIPTION DIET Canine Urinary Care c/d Multicare Dry dog food Chicken 1
, 5 kg мнения
, HILL'S PRESCRIPTION DIET Canine Urinary Care c/d Multicare Dry dog food Chicken 1
, 5 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, hill's {ucfirst}храна за кучета
, оригинален HILL'S PRESCRIPTION DIET Canine Urinary Care c/d Multicare Dry dog food Chicken 1
, 5 kg
, гаранция HILL'S PRESCRIPTION DIET Canine Urinary Care c/d Multicare Dry dog food Chicken 1
, 5 kg
, бърза доставка HILL'S PRESCRIPTION DIET Canine Urinary Care c/d Multicare Dry dog food Chicken 1
, 5 kg
, Hill's цена
, Hill's промоция
, Hill's отстъпка
, Hill's Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Hill's DLZHLSKSP0102 характеристики
, Hill's DLZHLSKSP0102 спецификации
, Hill's DLZHLSKSP0102 review
, Hill's DLZHLSKSP0102 сравнение
, Hill's DLZHLSKSP0102 отзиви
, Hill's DLZHLSKSP0102 намаление
| Pet food flavor: | Chicken |
| Weight: | 1.5 kg |
| Lactose free: | Yes |
| Soy free: | Yes |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Dog breed: | Any breed |
| Pet life stage: | Mature |
| Pet specific needs: | Urinary system protection, Dissolution of struvite stones, Prevention of struvite stones formation |
| Sugar free: | Yes |
| Preservative free: | Y |
| Dosage form: | Solid |
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Health effects: | Urinary health |
| Animal type(s): | Dog |
| Gluten free: | No |
| Age of the pet : | Adult |
| Additional features: | Sick urinary tract, General health, Struvite stones |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Product category : | Dry food, Veterinary diet |
| No artificial colours: | Yes |
| Series : | Hill's Prescription Diet |
| Category: | For dog |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Fat content: | 15.3% |
| Taurine content: | 0.11% |
| Crude ash: | 4.4% |
| Zinc content: | 158 mg/kg |
| Selenium content: | 0.2 mg/kg |
| Iodine content: | 1.2 mg/kg |
| Magnesium content: | 0.09% |
| Vitamin D3 content: | 830 IU/kg |
| Crude fibres: | 1.8% |
| Potassium content: | 0.7% |
| Sodium: | 0.22% |
| Manganese content: | 7,9 mg/kg |
| Copper content: | 7,5 mg/kg |
| Phosphorus: | 0.48% |
| Protein: | 20% |
| Iron content: | 76,4 mg/kg |
| Omega-3 fatty acids: | 0.7% |
| Vitamin A content: | 10905 IU/kg |
| Calcium: | 0.61% |
| Vitamin E content: | 600 mg/kg |
| Omega-6 fatty acids: | 3,83% |










