
HILL'S PD Gastrointestinal Biome - dry dog food - 1,5 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLZHLSKSP0064
- Тегло: 1.60kg
32.39€ (63.35лв.)
без ДДС: 26.99€ (52.79лв.)
Етикети:
HILL'S PD Gastrointestinal Biome - dry dog food - 1
, 5 kg
, DLZHLSKSP0064
, Hill's
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете HILL'S PD Gastrointestinal Biome - dry dog food - 1
, 5 kg
, цена HILL'S PD Gastrointestinal Biome - dry dog food - 1
, 5 kg
, оферти HILL'S PD Gastrointestinal Biome - dry dog food - 1
, 5 kg
, ревю HILL'S PD Gastrointestinal Biome - dry dog food - 1
, 5 kg
, промоция HILL'S PD Gastrointestinal Biome - dry dog food - 1
, 5 kg
, онлайн магазин HILL'S PD Gastrointestinal Biome - dry dog food - 1
, 5 kg
, поръчай HILL'S PD Gastrointestinal Biome - dry dog food - 1
, 5 kg
, HILL'S PD Gastrointestinal Biome - dry dog food - 1
, 5 kg мнения
, HILL'S PD Gastrointestinal Biome - dry dog food - 1
, 5 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, hill's {ucfirst}храна за кучета
, оригинален HILL'S PD Gastrointestinal Biome - dry dog food - 1
, 5 kg
, гаранция HILL'S PD Gastrointestinal Biome - dry dog food - 1
, 5 kg
, бърза доставка HILL'S PD Gastrointestinal Biome - dry dog food - 1
, 5 kg
, Hill's цена
, Hill's промоция
, Hill's отстъпка
, Hill's Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Hill's DLZHLSKSP0064 характеристики
, Hill's DLZHLSKSP0064 спецификации
, Hill's DLZHLSKSP0064 review
, Hill's DLZHLSKSP0064 сравнение
, Hill's DLZHLSKSP0064 отзиви
, Hill's DLZHLSKSP0064 намаление
| Additional features: | Digestive support |
| Age of the pet : | Senior, Adult |
| Product category : | Dry food, Veterinary diet |
| No artificial colours: | Yes |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Series : | Hill's Prescription Diet |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Main flavor: | Chicken |
| Category: | For dog |
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Dog breed: | Any breed |
| Soy free: | Yes |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Lactose free: | Yes |
| Pet specific needs: | Sensitive stomach, Protection of the digestive tract, Stabilization of intestinal bacterial flora |
| Preservative free: | Y |
| Pet food flavor: | Chicken, Turkey |
| Gluten free: | Yes |
| Dosage form: | Solid |
| Weight: | 1.5 kg |
| Sugar free: | Yes |
| Health effects: | Protection of the digestive system |
| Pet life stage: | Mature |
| Animal type(s): | Dog |
| Protein: | 23% |
| Crude fibres: | 1.6% |
| Fat content: | 13% |
| Phosphorus: | 0.95% |
| Calcium: | 1.2% |










