
HILL's PD Canine Liver Care l/d - dry dog food - 1,5 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZHLSKSP0110
- Тегло: 1.55kg
29.74€ (58.16лв.)
без ДДС: 24.78€ (48.47лв.)
Етикети:
HILL's PD Canine Liver Care l/d - dry dog food - 1
, 5 kg
, DLZHLSKSP0110
, Hill's
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете HILL's PD Canine Liver Care l/d - dry dog food - 1
, 5 kg
, цена HILL's PD Canine Liver Care l/d - dry dog food - 1
, 5 kg
, оферти HILL's PD Canine Liver Care l/d - dry dog food - 1
, 5 kg
, ревю HILL's PD Canine Liver Care l/d - dry dog food - 1
, 5 kg
, промоция HILL's PD Canine Liver Care l/d - dry dog food - 1
, 5 kg
, онлайн магазин HILL's PD Canine Liver Care l/d - dry dog food - 1
, 5 kg
, поръчай HILL's PD Canine Liver Care l/d - dry dog food - 1
, 5 kg
, HILL's PD Canine Liver Care l/d - dry dog food - 1
, 5 kg мнения
, HILL's PD Canine Liver Care l/d - dry dog food - 1
, 5 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, hill's {ucfirst}храна за кучета
, оригинален HILL's PD Canine Liver Care l/d - dry dog food - 1
, 5 kg
, гаранция HILL's PD Canine Liver Care l/d - dry dog food - 1
, 5 kg
, бърза доставка HILL's PD Canine Liver Care l/d - dry dog food - 1
, 5 kg
, Hill's цена
, Hill's промоция
, Hill's отстъпка
, Hill's Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Hill's DLZHLSKSP0110 характеристики
, Hill's DLZHLSKSP0110 спецификации
, Hill's DLZHLSKSP0110 review
, Hill's DLZHLSKSP0110 сравнение
, Hill's DLZHLSKSP0110 отзиви
, Hill's DLZHLSKSP0110 намаление
| Dosage form: | Solid |
| No artificial colours: | Yes |
| Lactose free: | Yes |
| Pet life stage: | Mature |
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Animal type(s): | Dog |
| Preservative free: | Y |
| Pet specific needs: | Liver disease |
| Pet food flavor: | Meat |
| Gluten free: | Yes |
| Dog breed: | Any breed |
| Soy free: | Yes |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Health effects: | Support of liver function, reduction of copper accumulation in the liver |
| Weight: | 1.5 kg |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Age of the pet : | Senior, Adult |
| Product category : | Dry food, Veterinary diet |
| Category: | For dog |
| Additional features: | Sick liver |
| Series : | Hill's Prescription Diet |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Protein: | 16,8% |
| Magnesium content: | 0.12% |
| Crude ash: | 5.2% |
| Fiber content (%): | 2,4% |
| Phosphorus: | 0.55% |
| Calcium: | 0.78% |
| Sodium: | 0.17% |
| Potassium content: | 0.86% |
| Fat content: | 21.9% |









