





HILL'S PD Canine Food Sensitivities z/d - Wet dog food - 370 g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZHLSKMP0029
- Тегло: 0.43kg
16.20€ (31.68лв.)
без ДДС: 13.50€ (26.40лв.)
Етикети:
HILL'S PD Canine Food Sensitivities z/d - Wet dog food - 370 g
, DLZHLSKMP0029
, Hill's
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете HILL'S PD Canine Food Sensitivities z/d - Wet dog food - 370 g
, цена HILL'S PD Canine Food Sensitivities z/d - Wet dog food - 370 g
, оферти HILL'S PD Canine Food Sensitivities z/d - Wet dog food - 370 g
, ревю HILL'S PD Canine Food Sensitivities z/d - Wet dog food - 370 g
, промоция HILL'S PD Canine Food Sensitivities z/d - Wet dog food - 370 g
, онлайн магазин HILL'S PD Canine Food Sensitivities z/d - Wet dog food - 370 g
, поръчай HILL'S PD Canine Food Sensitivities z/d - Wet dog food - 370 g
, HILL'S PD Canine Food Sensitivities z/d - Wet dog food - 370 g мнения
, HILL'S PD Canine Food Sensitivities z/d - Wet dog food - 370 g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, hill's {ucfirst}храна за кучета
, оригинален HILL'S PD Canine Food Sensitivities z/d - Wet dog food - 370 g
, гаранция HILL'S PD Canine Food Sensitivities z/d - Wet dog food - 370 g
, бърза доставка HILL'S PD Canine Food Sensitivities z/d - Wet dog food - 370 g
, Hill's цена
, Hill's промоция
, Hill's отстъпка
, Hill's Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Hill's DLZHLSKMP0029 характеристики
, Hill's DLZHLSKMP0029 спецификации
, Hill's DLZHLSKMP0029 review
, Hill's DLZHLSKMP0029 сравнение
, Hill's DLZHLSKMP0029 отзиви
, Hill's DLZHLSKMP0029 намаление
| Additional features: | Allergy, Food hypersensitivity |
| Category: | For dog |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Series : | Hill's Prescription Diet |
| Weight range: | 201 g - 499 g |
| Pet food flavor: | Chicken |
| No artificial colours: | Yes |
| Product category : | Veterinary diet, Wet food |
| Serving size: | 370 g |
| Sugar free: | No |
| No artificial additives: | Yes |
| Soy free: | Yes |
| Age of the pet : | Senior, Adult |
| Dosage form: | Solid |
| Gluten free: | No |
| Health effects: | Delicate digestive system |
| Pet specific needs: | Food alergy, Reducing food intolerance |
| Package type: | Can |
| Animal type(s): | Dog |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Dog breed: | Any breed |
| Suitable for: | Dog |
| Pet life stage: | Mature |
| Weight: | 370 g |
| Fiber content (%): | 1,4% |
| Moisture content: | 75,4% |
| Potassium content: | 0.21% |
| Calcium: | 0.2% |
| Sodium: | 0.08% |
| Fat content: | 3.9% |
| Crude ash: | 1.4% |
| Magnesium content: | 0.02% |
| Phosphorus: | 0.14% |
| Protein: | 5,2% |









