
HILL'S PD Canine Digestive Care i/d - dry dog food - 4 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLZHLSKSP0112
- Тегло: 4.08kg
57.79€ (113.03лв.)
без ДДС: 48.16€ (94.19лв.)
Етикети:
HILL'S PD Canine Digestive Care i/d - dry dog food - 4 kg
, DLZHLSKSP0112
, Hill's
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете HILL'S PD Canine Digestive Care i/d - dry dog food - 4 kg
, цена HILL'S PD Canine Digestive Care i/d - dry dog food - 4 kg
, оферти HILL'S PD Canine Digestive Care i/d - dry dog food - 4 kg
, ревю HILL'S PD Canine Digestive Care i/d - dry dog food - 4 kg
, промоция HILL'S PD Canine Digestive Care i/d - dry dog food - 4 kg
, онлайн магазин HILL'S PD Canine Digestive Care i/d - dry dog food - 4 kg
, поръчай HILL'S PD Canine Digestive Care i/d - dry dog food - 4 kg
, HILL'S PD Canine Digestive Care i/d - dry dog food - 4 kg мнения
, HILL'S PD Canine Digestive Care i/d - dry dog food - 4 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, hill's {ucfirst}храна за кучета
, оригинален HILL'S PD Canine Digestive Care i/d - dry dog food - 4 kg
, гаранция HILL'S PD Canine Digestive Care i/d - dry dog food - 4 kg
, бърза доставка HILL'S PD Canine Digestive Care i/d - dry dog food - 4 kg
, Hill's цена
, Hill's промоция
, Hill's отстъпка
, Hill's Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Hill's DLZHLSKSP0112 характеристики
, Hill's DLZHLSKSP0112 спецификации
, Hill's DLZHLSKSP0112 review
, Hill's DLZHLSKSP0112 сравнение
, Hill's DLZHLSKSP0112 отзиви
, Hill's DLZHLSKSP0112 намаление
| Animal type(s): | Dog |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Health effects: | Proper digestion |
| Pet specific needs: | Proper digestion, Intestinal malabsorption, External pancreatic insufficiency |
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Dog breed: | Any breed |
| Weight: | 4 kg |
| Pet food flavor: | Chicken |
| Pet life stage: | Mature |
| Soy free: | Yes |
| Lactose free: | Yes |
| Gluten free: | No |
| Dosage form: | Solid |
| Series : | Hill's Prescription Diet |
| Additional features: | General health |
| Product category : | Dry food |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| No artificial colours: | Yes |
| Category: | For dog |
| Calcium: | 1% |
| Vitamin C content: | 100 mg/kg |
| Vitamin E content: | 600 mg/kg |
| Potassium content: | 0.86% |
| Phosphorus: | 0.71% |
| Magnesium content: | 0.08% |
| Protein: | 23.3% |
| Sodium: | 0.36% |
| Fat content: | 13,1% |
| Crude ash: | 6.1% |
| Vitamin D3 content: | 997 IU/kg |
| Fiber content (%): | 2,3% |









