
HILL'S Food Sensitivities z/d - dry dog food - 1 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPHLSKAS0032
- Тегло: 1.02kg
27.67€ (54.12лв.)
без ДДС: 23.06€ (45.10лв.)
Етикети:
HILL'S Food Sensitivities z/d - dry dog food - 1 kg
, DLPHLSKAS0032
, Hill's
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете HILL'S Food Sensitivities z/d - dry dog food - 1 kg
, цена HILL'S Food Sensitivities z/d - dry dog food - 1 kg
, оферти HILL'S Food Sensitivities z/d - dry dog food - 1 kg
, ревю HILL'S Food Sensitivities z/d - dry dog food - 1 kg
, промоция HILL'S Food Sensitivities z/d - dry dog food - 1 kg
, онлайн магазин HILL'S Food Sensitivities z/d - dry dog food - 1 kg
, поръчай HILL'S Food Sensitivities z/d - dry dog food - 1 kg
, HILL'S Food Sensitivities z/d - dry dog food - 1 kg мнения
, HILL'S Food Sensitivities z/d - dry dog food - 1 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, hill's {ucfirst}храна за кучета
, оригинален HILL'S Food Sensitivities z/d - dry dog food - 1 kg
, гаранция HILL'S Food Sensitivities z/d - dry dog food - 1 kg
, бърза доставка HILL'S Food Sensitivities z/d - dry dog food - 1 kg
, Hill's цена
, Hill's промоция
, Hill's отстъпка
, Hill's Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Hill's DLPHLSKAS0032 характеристики
, Hill's DLPHLSKAS0032 спецификации
, Hill's DLPHLSKAS0032 review
, Hill's DLPHLSKAS0032 сравнение
, Hill's DLPHLSKAS0032 отзиви
, Hill's DLPHLSKAS0032 намаление
| Soy free: | No data available |
| Pet food flavor: | Meat |
| No artificial colours: | No data available |
| Breed size: | Small dog breeds (4-14 kg) |
| Lactose free: | Yes |
| Pet life stage: | Mature |
| Package type: | Plastic packaging, Plastic bag, Sack |
| Dosage form: | Solid |
| Dog breed: | All breeds of miniature dogs, All breeds of small dogs |
| Animal type(s): | Dog |
| Health effects: | Renal health |
| Gluten free: | No |
| Weight: | 1 kg |
| Pet specific needs: | Food alergy, Sensitive stomach, Proper digestion |
| Preservative free: | No data available |
| Sugar free: | No data available |
| Additional features: | Food hypersensitivity, Allergy, Digestive support |
| Product category : | Dry food, Veterinary diet |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Size of breed: | Medium breed 10 - 25 kg, Small breed 5 - 10 kg |
| Main flavor: | Chicken |
| Series : | Hill's Prescription Diet |
| Age of the pet : | Senior, Adult |
| Category: | For dog |
| Crude ash: | 5.5% |
| Protein: | 17,6% |
| Crude fibres: | 6.5% |
| Fat content: | 14.5% |










