





Gembird WM-80ST-02 Full-motion TV wall mount, 37" - 80'' (60 kg) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: WM-80ST-02
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 6.09kg
57.29€ (112.05лв.)
без ДДС: 47.74€ (93.37лв.)
Етикети:
Gembird WM-80ST-02 Full-motion TV wall mount
, 37 - 80'' (60 kg)
, WM-80ST-02
, GEMBIRD
, Стойки
, Телевизори & аксесоари
, купете Gembird WM-80ST-02 Full-motion TV wall mount
, 37 - 80'' (60 kg)
, цена Gembird WM-80ST-02 Full-motion TV wall mount
, 37 - 80'' (60 kg)
, оферти Gembird WM-80ST-02 Full-motion TV wall mount
, 37 - 80'' (60 kg)
, ревю Gembird WM-80ST-02 Full-motion TV wall mount
, 37 - 80'' (60 kg)
, промоция Gembird WM-80ST-02 Full-motion TV wall mount
, 37 - 80'' (60 kg)
, онлайн магазин Gembird WM-80ST-02 Full-motion TV wall mount
, 37 - 80'' (60 kg)
, поръчай Gembird WM-80ST-02 Full-motion TV wall mount
, 37 - 80'' (60 kg)
, Gembird WM-80ST-02 Full-motion TV wall mount
, 37 - 80'' (60 kg) мнения
, Gembird WM-80ST-02 Full-motion TV wall mount
, 37 - 80'' (60 kg) сравнение
, евтин Стойки
, топ Стойки
, най-добър Стойки
, нов Стойки
, gembird {ucfirst}стойки
, оригинален Gembird WM-80ST-02 Full-motion TV wall mount
, 37 - 80'' (60 kg)
, гаранция Gembird WM-80ST-02 Full-motion TV wall mount
, 37 - 80'' (60 kg)
, бърза доставка Gembird WM-80ST-02 Full-motion TV wall mount
, 37 - 80'' (60 kg)
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD Стойки
, стойки в българия
, стойки techmag
, онлайн поръчка Стойки
, магазин за Стойки
, топ оферти Стойки
, GEMBIRD WM-80ST-02 характеристики
, GEMBIRD WM-80ST-02 спецификации
, GEMBIRD WM-80ST-02 review
, GEMBIRD WM-80ST-02 сравнение
, GEMBIRD WM-80ST-02 отзиви
, GEMBIRD WM-80ST-02 намаление
| Sustainability certificates: | RoHS |
| Housing material: | Steel |
| Product colour: | Black |
| Weight: | 5.77 kg |
| Package height: | 65 mm |
| Package width: | 436 mm |
| Package type: | Box |
| Package depth: | 298 mm |
| Mounting kit: | Yes |
| User guide: | Yes |
| Angle of rotation: | 120° |
| Tilt angle range: | 5 - 15° |
| Built-in spirit level: | Yes |
| Distance to the wall (max): | 4.1 cm |
| Maximum screen size: | 2.03 m (80") |
| Maximum weight capacity: | 60 kg |
| Mounting type: | Wall |
| Maximum VESA mount: | 600 x 400 mm |
| Number of displays supported: | 1 |
| Minimum screen size: | 94 cm (37") |









