


-36 %



Gembird - Ups rack 19'' 3.4u 1500va, 4xiec 230v out, iec14 in,rj11, usb, lcd Line-Interactive 1.5 kVA 900 W 4 AC outlet(s) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: UPS-RACK-1500
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 15.90kg
222.62€ (435.41лв.)
348.46€ (681.52лв.)
без ДДС: 185.52€ (362.85лв.)
![]() |
12 x 21.02 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Gembird - Ups rack 19'' 3.4u 1500va
, 4xiec 230v out
, iec14 in
, rj11
, usb
, lcd Line-Interactive 1.5 kVA 900 W 4 AC outlet(s)
, UPS-RACK-1500
, GEMBIRD
, Line Interactive UPS
, UPS
, купете Gembird - Ups rack 19'' 3.4u 1500va
, 4xiec 230v out
, iec14 in
, rj11
, usb
, lcd Line-Interactive 1.5 kVA 900 W 4 AC outlet(s)
, цена Gembird - Ups rack 19'' 3.4u 1500va
, 4xiec 230v out
, iec14 in
, rj11
, usb
, lcd Line-Interactive 1.5 kVA 900 W 4 AC outlet(s)
, оферти Gembird - Ups rack 19'' 3.4u 1500va
, 4xiec 230v out
, iec14 in
, rj11
, usb
, lcd Line-Interactive 1.5 kVA 900 W 4 AC outlet(s)
, ревю Gembird - Ups rack 19'' 3.4u 1500va
, 4xiec 230v out
, iec14 in
, rj11
, usb
, lcd Line-Interactive 1.5 kVA 900 W 4 AC outlet(s)
, промоция Gembird - Ups rack 19'' 3.4u 1500va
, 4xiec 230v out
, iec14 in
, rj11
, usb
, lcd Line-Interactive 1.5 kVA 900 W 4 AC outlet(s)
, онлайн магазин Gembird - Ups rack 19'' 3.4u 1500va
, 4xiec 230v out
, iec14 in
, rj11
, usb
, lcd Line-Interactive 1.5 kVA 900 W 4 AC outlet(s)
, поръчай Gembird - Ups rack 19'' 3.4u 1500va
, 4xiec 230v out
, iec14 in
, rj11
, usb
, lcd Line-Interactive 1.5 kVA 900 W 4 AC outlet(s)
, Gembird - Ups rack 19'' 3.4u 1500va
, 4xiec 230v out
, iec14 in
, rj11
, usb
, lcd Line-Interactive 1.5 kVA 900 W 4 AC outlet(s) мнения
, Gembird - Ups rack 19'' 3.4u 1500va
, 4xiec 230v out
, iec14 in
, rj11
, usb
, lcd Line-Interactive 1.5 kVA 900 W 4 AC outlet(s) сравнение
, евтин Line Interactive UPS
, топ Line Interactive UPS
, най-добър Line Interactive UPS
, нов Line Interactive UPS
, gembird {ucfirst}line interactive ups
, оригинален Gembird - Ups rack 19'' 3.4u 1500va
, 4xiec 230v out
, iec14 in
, rj11
, usb
, lcd Line-Interactive 1.5 kVA 900 W 4 AC outlet(s)
, гаранция Gembird - Ups rack 19'' 3.4u 1500va
, 4xiec 230v out
, iec14 in
, rj11
, usb
, lcd Line-Interactive 1.5 kVA 900 W 4 AC outlet(s)
, бърза доставка Gembird - Ups rack 19'' 3.4u 1500va
, 4xiec 230v out
, iec14 in
, rj11
, usb
, lcd Line-Interactive 1.5 kVA 900 W 4 AC outlet(s)
, GEMBIRD цена
, GEMBIRD промоция
, GEMBIRD отстъпка
, GEMBIRD Line Interactive UPS
, line interactive ups в българия
, line interactive ups techmag
, онлайн поръчка Line Interactive UPS
, магазин за Line Interactive UPS
, топ оферти Line Interactive UPS
, GEMBIRD UPS-RACK-1500 характеристики
, GEMBIRD UPS-RACK-1500 спецификации
, GEMBIRD UPS-RACK-1500 review
, GEMBIRD UPS-RACK-1500 сравнение
, GEMBIRD UPS-RACK-1500 отзиви
, GEMBIRD UPS-RACK-1500 намаление
| Sustainability certificates: | RoHS |
| Input operation voltage (min): | 220 V |
| Input operation voltage (max): | 220 V |
| Output operation voltage (max): | 220 V |
| Output power capacity: | 1.5 kVA |
| UPS topology: | Line-Interactive |
| Output power: | 900 W |
| Input frequency: | 50/60 Hz |
| Output operation voltage (min): | 220 V |
| Response time: | 10 ms |
| Form factor: | Rackmount |
| Display type: | LCD |
| Rack capacity: | 3.4U |
| Product colour: | Black |
| Height: | 150 mm |
| Weight: | 15.8 g |
| Depth: | 350 mm |
| Width: | 480 mm |
| USB 2.0 ports quantity: | 1 |
| AC outlet types: | C13 coupler |
| Power plug: | C14 coupler |
| Modem (RJ-11) ports: | 2 |
| USB port: | Yes |
| USB port type: | USB Type-B |
| AC outlets quantity: | 4 AC outlet(s) |
| Number of battery cells: | 2 |
| Cold start: | Yes |
| Battery voltage: | 12 V |
| Battery technology: | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Battery capacity: | 8 Ah |










