





Children's Bike 16" Vintage Pink TOIMSA 16229 – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TOI16229
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 11.00kg
258.52€ (505.61лв.)
без ДДС: 215.43€ (421.34лв.)
![]() |
12 x 24.41 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Children's Bike 16 Vintage Pink TOIMSA 16229
, TOI16229
, TOIMSA
, Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, Игра на открито
, купете Children's Bike 16 Vintage Pink TOIMSA 16229
, цена Children's Bike 16 Vintage Pink TOIMSA 16229
, оферти Children's Bike 16 Vintage Pink TOIMSA 16229
, ревю Children's Bike 16 Vintage Pink TOIMSA 16229
, промоция Children's Bike 16 Vintage Pink TOIMSA 16229
, онлайн магазин Children's Bike 16 Vintage Pink TOIMSA 16229
, поръчай Children's Bike 16 Vintage Pink TOIMSA 16229
, Children's Bike 16 Vintage Pink TOIMSA 16229 мнения
, Children's Bike 16 Vintage Pink TOIMSA 16229 сравнение
, евтин Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, топ Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, най-добър Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, нов Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, toimsa {ucfirst}детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, оригинален Children's Bike 16 Vintage Pink TOIMSA 16229
, гаранция Children's Bike 16 Vintage Pink TOIMSA 16229
, бърза доставка Children's Bike 16 Vintage Pink TOIMSA 16229
, TOIMSA цена
, TOIMSA промоция
, TOIMSA отстъпка
, TOIMSA Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки в българия
, детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки techmag
, онлайн поръчка Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, магазин за Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, топ оферти Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, TOIMSA TOI16229 характеристики
, TOIMSA TOI16229 спецификации
, TOIMSA TOI16229 review
, TOIMSA TOI16229 сравнение
, TOIMSA TOI16229 отзиви
, TOIMSA TOI16229 намаление
| Recommended age (min): | 5 yr(s) |
| Minimum child height: | 110 cm |
| Product colour: | Pink |
| Maximum child height: | 120 cm |
| Gender: | Girl |
| Proper use: | Outdoor |
| Style: | Vintage |
| Target audience: | Child |
| Brake system: | Two brake callipers |
| Recommended age (max): | 7 yr(s) |
| Basket: | Yes |
| Mudguards : | Yes |
| Side wheels : | Yes |
| Material: | Rubber, Aluminium, Steel |
| Reflective elements: | Yes |
| Preassembled: | Yes |
| Wheel rim material: | Aluminium |
| Wheels material: | Rubber |
| Number of wheels: | 4 wheel(s) |
| Trunk: | Y |
| Wheel size: | 16" |
| Wheels type: | Inflatable wheels |
| Chain cover included: | Yes |
| Package weight: | 10.5 kg |







