





Children's Bike 16" Paw Patrol Red 1678 NEW TOIMSA – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TOI1678
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 11.00kg
203.05€ (397.14лв.)
без ДДС: 169.21€ (330.95лв.)
![]() |
12 x 19.17 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Children's Bike 16 Paw Patrol Red 1678 NEW TOIMSA
, TOI1678
, TOIMSA
, Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, Игра на открито
, купете Children's Bike 16 Paw Patrol Red 1678 NEW TOIMSA
, цена Children's Bike 16 Paw Patrol Red 1678 NEW TOIMSA
, оферти Children's Bike 16 Paw Patrol Red 1678 NEW TOIMSA
, ревю Children's Bike 16 Paw Patrol Red 1678 NEW TOIMSA
, промоция Children's Bike 16 Paw Patrol Red 1678 NEW TOIMSA
, онлайн магазин Children's Bike 16 Paw Patrol Red 1678 NEW TOIMSA
, поръчай Children's Bike 16 Paw Patrol Red 1678 NEW TOIMSA
, Children's Bike 16 Paw Patrol Red 1678 NEW TOIMSA мнения
, Children's Bike 16 Paw Patrol Red 1678 NEW TOIMSA сравнение
, евтин Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, топ Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, най-добър Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, нов Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, toimsa {ucfirst}детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, оригинален Children's Bike 16 Paw Patrol Red 1678 NEW TOIMSA
, гаранция Children's Bike 16 Paw Patrol Red 1678 NEW TOIMSA
, бърза доставка Children's Bike 16 Paw Patrol Red 1678 NEW TOIMSA
, TOIMSA цена
, TOIMSA промоция
, TOIMSA отстъпка
, TOIMSA Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки в българия
, детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки techmag
, онлайн поръчка Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, магазин за Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, топ оферти Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, TOIMSA TOI1678 характеристики
, TOIMSA TOI1678 спецификации
, TOIMSA TOI1678 review
, TOIMSA TOI1678 сравнение
, TOIMSA TOI1678 отзиви
, TOIMSA TOI1678 намаление
| Gender: | Unisex |
| Proper use: | Outdoor |
| Theme: | PAW Patrol |
| Minimum child height: | 112 cm |
| Maximum child height: | 127 cm |
| Product colour: | Red |
| Recommended age (max): | 7 yr(s) |
| Recommended age (min): | 5 yr(s) |
| Brake system: | Front and rear caliper brake |
| Target audience: | Child |
| Chain cover included: | Yes |
| Water bottle with handle : | Yes |
| Mudguards : | Yes |
| Handlebar cover: | Yes |
| Side wheels : | Yes |
| Wheel size: | 16" |
| Material: | Aluminium, Rubber, Steel |
| Wheel rim material: | Aluminium |
| Reflective elements: | Yes |
| Preassembled: | Yes |
| Wheels material: | Rubber |
| Wheels type: | Inflatable wheels |
| Number of wheels: | 4 wheel(s) |
| Package dimensions (W x D x H): | 930 x 200 x 490 mm |







