





CHILDREN'S BICYCLE 14" TOIMSA TOI1481 PAW PATROL WHITE – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: TOI1481
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 10.00kg
197.39€ (386.06лв.)
без ДДС: 164.49€ (321.71лв.)
![]() |
12 x 18.64 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
CHILDREN'S BICYCLE 14 TOIMSA TOI1481 PAW PATROL WHITE
, TOI1481
, TOIMSA
, Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, Игра на открито
, купете CHILDREN'S BICYCLE 14 TOIMSA TOI1481 PAW PATROL WHITE
, цена CHILDREN'S BICYCLE 14 TOIMSA TOI1481 PAW PATROL WHITE
, оферти CHILDREN'S BICYCLE 14 TOIMSA TOI1481 PAW PATROL WHITE
, ревю CHILDREN'S BICYCLE 14 TOIMSA TOI1481 PAW PATROL WHITE
, промоция CHILDREN'S BICYCLE 14 TOIMSA TOI1481 PAW PATROL WHITE
, онлайн магазин CHILDREN'S BICYCLE 14 TOIMSA TOI1481 PAW PATROL WHITE
, поръчай CHILDREN'S BICYCLE 14 TOIMSA TOI1481 PAW PATROL WHITE
, CHILDREN'S BICYCLE 14 TOIMSA TOI1481 PAW PATROL WHITE мнения
, CHILDREN'S BICYCLE 14 TOIMSA TOI1481 PAW PATROL WHITE сравнение
, евтин Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, топ Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, най-добър Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, нов Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, toimsa {ucfirst}детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, оригинален CHILDREN'S BICYCLE 14 TOIMSA TOI1481 PAW PATROL WHITE
, гаранция CHILDREN'S BICYCLE 14 TOIMSA TOI1481 PAW PATROL WHITE
, бърза доставка CHILDREN'S BICYCLE 14 TOIMSA TOI1481 PAW PATROL WHITE
, TOIMSA цена
, TOIMSA промоция
, TOIMSA отстъпка
, TOIMSA Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки в българия
, детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки techmag
, онлайн поръчка Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, магазин за Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, топ оферти Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, TOIMSA TOI1481 характеристики
, TOIMSA TOI1481 спецификации
, TOIMSA TOI1481 review
, TOIMSA TOI1481 сравнение
, TOIMSA TOI1481 отзиви
, TOIMSA TOI1481 намаление
| Minimum child height: | 105 cm |
| Target audience: | Child |
| Maximum child height: | 117 cm |
| Brake system: | Front and rear caliper brake |
| Proper use: | Outdoor |
| Recommended age (min): | 4 yr(s) |
| Recommended age (max): | 6 yr(s) |
| Product colour: | White |
| Gender: | Girl |
| Theme: | PAW Patrol |
| Material: | Rubber, Steel, Aluminium |
| Reflective elements: | Yes |
| Preassembled: | Yes |
| Number of wheels: | 4 wheel(s) |
| Side wheels : | Yes |
| Wheels type: | Inflatable wheels |
| Wheels material: | Rubber |
| Chain cover included: | Yes |
| Wheel size: | 14" |
| Wheel rim material: | Aluminium |
| Basket: | Yes |
| Mudguards : | Yes |
| Doll seat: | Yes |
| Package weight: | 10 kg |
| Package dimensions (W x D x H): | 840 x 220 x 460 mm |







