


-2 %



Children's bicycle 14" Hello Kitty TOIMSA 1449 – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TOI1449
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 10.00kg
224.04€ (438.18лв.)
228.17€ (446.26лв.)
без ДДС: 186.70€ (365.15лв.)
![]() |
12 x 21.16 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Children's bicycle 14 Hello Kitty TOIMSA 1449
, TOI1449
, TOIMSA
, Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, Игра на открито
, купете Children's bicycle 14 Hello Kitty TOIMSA 1449
, цена Children's bicycle 14 Hello Kitty TOIMSA 1449
, оферти Children's bicycle 14 Hello Kitty TOIMSA 1449
, ревю Children's bicycle 14 Hello Kitty TOIMSA 1449
, промоция Children's bicycle 14 Hello Kitty TOIMSA 1449
, онлайн магазин Children's bicycle 14 Hello Kitty TOIMSA 1449
, поръчай Children's bicycle 14 Hello Kitty TOIMSA 1449
, Children's bicycle 14 Hello Kitty TOIMSA 1449 мнения
, Children's bicycle 14 Hello Kitty TOIMSA 1449 сравнение
, евтин Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, топ Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, най-добър Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, нов Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, toimsa {ucfirst}детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, оригинален Children's bicycle 14 Hello Kitty TOIMSA 1449
, гаранция Children's bicycle 14 Hello Kitty TOIMSA 1449
, бърза доставка Children's bicycle 14 Hello Kitty TOIMSA 1449
, TOIMSA цена
, TOIMSA промоция
, TOIMSA отстъпка
, TOIMSA Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки в българия
, детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки techmag
, онлайн поръчка Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, магазин за Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, топ оферти Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, TOIMSA TOI1449 характеристики
, TOIMSA TOI1449 спецификации
, TOIMSA TOI1449 review
, TOIMSA TOI1449 сравнение
, TOIMSA TOI1449 отзиви
, TOIMSA TOI1449 намаление
| Product colour: | Pink |
| Theme: | Hello Kitty |
| Proper use: | Outdoor |
| Recommended age (max): | 6 yr(s) |
| Gender: | Girl |
| Recommended age (min): | 4 yr(s) |
| Maximum child height: | 117 cm |
| Minimum child height: | 105 cm |
| Target audience: | Child |
| Brake system: | Front and rear caliper brake |
| Chain cover included: | Yes |
| Side wheels : | Yes |
| Doll seat: | Yes |
| Basket: | Yes |
| Mudguards : | Yes |
| Material: | Rubber, Steel, Aluminium |
| Wheel size: | 14" |
| Reflective elements: | Yes |
| Wheels type: | Inflatable wheels |
| Wheels material: | Rubber |
| Preassembled: | Yes |
| Wheel rim material: | Aluminium |
| Number of wheels: | 4 wheel(s) |
| Package dimensions (W x D x H): | 840 x 220 x 460 mm |
| Package weight: | 10 kg |







