





Children's bicycle 14” BLUEY bicycle for children Dog - TOIMSA 1459 – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 8422084014599
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 10.10kg
149.39€ (292.18лв.)
без ДДС: 124.49€ (243.48лв.)
![]() |
12 x 14.11 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Children's bicycle 14” BLUEY bicycle for children Dog - TOIMSA 1459
, 8422084014599
, TOIMSA
, Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, Игра на открито
, купете Children's bicycle 14” BLUEY bicycle for children Dog - TOIMSA 1459
, цена Children's bicycle 14” BLUEY bicycle for children Dog - TOIMSA 1459
, оферти Children's bicycle 14” BLUEY bicycle for children Dog - TOIMSA 1459
, ревю Children's bicycle 14” BLUEY bicycle for children Dog - TOIMSA 1459
, промоция Children's bicycle 14” BLUEY bicycle for children Dog - TOIMSA 1459
, онлайн магазин Children's bicycle 14” BLUEY bicycle for children Dog - TOIMSA 1459
, поръчай Children's bicycle 14” BLUEY bicycle for children Dog - TOIMSA 1459
, Children's bicycle 14” BLUEY bicycle for children Dog - TOIMSA 1459 мнения
, Children's bicycle 14” BLUEY bicycle for children Dog - TOIMSA 1459 сравнение
, евтин Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, топ Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, най-добър Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, нов Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, toimsa {ucfirst}детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, оригинален Children's bicycle 14” BLUEY bicycle for children Dog - TOIMSA 1459
, гаранция Children's bicycle 14” BLUEY bicycle for children Dog - TOIMSA 1459
, бърза доставка Children's bicycle 14” BLUEY bicycle for children Dog - TOIMSA 1459
, TOIMSA цена
, TOIMSA промоция
, TOIMSA отстъпка
, TOIMSA Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки в българия
, детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки techmag
, онлайн поръчка Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, магазин за Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, топ оферти Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, TOIMSA 8422084014599 характеристики
, TOIMSA 8422084014599 спецификации
, TOIMSA 8422084014599 review
, TOIMSA 8422084014599 сравнение
, TOIMSA 8422084014599 отзиви
, TOIMSA 8422084014599 намаление
| Gender: | Unisex |
| Brake system: | Front and rear caliper brake |
| Maximum child height: | 112 cm |
| Minimum child height: | 100 cm |
| Proper use: | Outdoor |
| Theme: | BLUEY |
| Target audience: | Child |
| Product colour: | Blue |
| Recommended age (min): | 4 yr(s) |
| Recommended age (max): | 6 yr(s) |
| Wheel size: | 12" |
| Steering wheel height (max): | 68 cm |
| Handlebar height (min): | 63 cm |
| Wheel rim material: | Aluminium |
| Side wheels : | Yes |
| Mudguards : | Yes |
| Chain cover included: | Yes |
| Saddle height: | 48-52 cm |
| Wheels type: | Inflatable wheels |
| Material: | Plastic, Steel, Foam rubber, Aluminium |
| Number of wheels: | 4 wheel(s) |
| Length: | 1000 mm |
| Preassembled: | Yes |
| Wheels material: | Rubber |
| Package dimensions (W x D x H): | 800 x 200 x 550 mm |
| Package weight: | 9 kg |







