
Children's bicycle 12" MyLittlePony 1197 blue TOIMSA – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: TOI1197
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 8.00kg
155.29€ (303.72лв.)
без ДДС: 129.41€ (253.10лв.)
![]() |
12 x 14.66 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Children's bicycle 12 MyLittlePony 1197 blue TOIMSA
, TOI1197
, TOIMSA
, Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, Игра на открито
, купете Children's bicycle 12 MyLittlePony 1197 blue TOIMSA
, цена Children's bicycle 12 MyLittlePony 1197 blue TOIMSA
, оферти Children's bicycle 12 MyLittlePony 1197 blue TOIMSA
, ревю Children's bicycle 12 MyLittlePony 1197 blue TOIMSA
, промоция Children's bicycle 12 MyLittlePony 1197 blue TOIMSA
, онлайн магазин Children's bicycle 12 MyLittlePony 1197 blue TOIMSA
, поръчай Children's bicycle 12 MyLittlePony 1197 blue TOIMSA
, Children's bicycle 12 MyLittlePony 1197 blue TOIMSA мнения
, Children's bicycle 12 MyLittlePony 1197 blue TOIMSA сравнение
, евтин Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, топ Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, най-добър Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, нов Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, toimsa {ucfirst}детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, оригинален Children's bicycle 12 MyLittlePony 1197 blue TOIMSA
, гаранция Children's bicycle 12 MyLittlePony 1197 blue TOIMSA
, бърза доставка Children's bicycle 12 MyLittlePony 1197 blue TOIMSA
, TOIMSA цена
, TOIMSA промоция
, TOIMSA отстъпка
, TOIMSA Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки в българия
, детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки techmag
, онлайн поръчка Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, магазин за Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, топ оферти Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, TOIMSA TOI1197 характеристики
, TOIMSA TOI1197 спецификации
, TOIMSA TOI1197 review
, TOIMSA TOI1197 сравнение
, TOIMSA TOI1197 отзиви
, TOIMSA TOI1197 намаление
| Minimum child height: | 98 cm |
| Recommended age (min): | 3 yr(s) |
| Gender: | Girl |
| Product colour: | Blue |
| Recommended age (max): | 5 yr(s) |
| Proper use: | Outdoor |
| Target audience: | Children |
| Maximum child height: | 112 cm |
| Theme: | My Little Pony |
| Brake system: | Front brake |
| Preassembled: | Yes |
| Wheels material: | Foam |
| Mudguards : | Yes |
| Wheel rim material: | Plastic |
| Wheels type: | Foam |
| Side wheels : | Yes |
| Wheel size: | 12” |
| Material: | Plastic, Steel |
| Chain cover included: | Yes |
| Number of wheels: | 4 wheel(s) |
| Package weight: | 9 kg |
| Package dimensions (W x D x H): | 740 x 200 x 440 mm |







