





Children's bicycle 12” BLUEY bicycle for children Dog - TOIMSA 1159 EN71 – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 8422084011598
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 7.45kg
120.67€ (236.01лв.)
без ДДС: 100.56€ (196.68лв.)
![]() |
12 x 11.40 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Children's bicycle 12” BLUEY bicycle for children Dog - TOIMSA 1159 EN71
, 8422084011598
, TOIMSA
, Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, Игра на открито
, купете Children's bicycle 12” BLUEY bicycle for children Dog - TOIMSA 1159 EN71
, цена Children's bicycle 12” BLUEY bicycle for children Dog - TOIMSA 1159 EN71
, оферти Children's bicycle 12” BLUEY bicycle for children Dog - TOIMSA 1159 EN71
, ревю Children's bicycle 12” BLUEY bicycle for children Dog - TOIMSA 1159 EN71
, промоция Children's bicycle 12” BLUEY bicycle for children Dog - TOIMSA 1159 EN71
, онлайн магазин Children's bicycle 12” BLUEY bicycle for children Dog - TOIMSA 1159 EN71
, поръчай Children's bicycle 12” BLUEY bicycle for children Dog - TOIMSA 1159 EN71
, Children's bicycle 12” BLUEY bicycle for children Dog - TOIMSA 1159 EN71 мнения
, Children's bicycle 12” BLUEY bicycle for children Dog - TOIMSA 1159 EN71 сравнение
, евтин Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, топ Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, най-добър Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, нов Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, toimsa {ucfirst}детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, оригинален Children's bicycle 12” BLUEY bicycle for children Dog - TOIMSA 1159 EN71
, гаранция Children's bicycle 12” BLUEY bicycle for children Dog - TOIMSA 1159 EN71
, бърза доставка Children's bicycle 12” BLUEY bicycle for children Dog - TOIMSA 1159 EN71
, TOIMSA цена
, TOIMSA промоция
, TOIMSA отстъпка
, TOIMSA Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки в българия
, детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки techmag
, онлайн поръчка Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, магазин за Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, топ оферти Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, TOIMSA 8422084011598 характеристики
, TOIMSA 8422084011598 спецификации
, TOIMSA 8422084011598 review
, TOIMSA 8422084011598 сравнение
, TOIMSA 8422084011598 отзиви
, TOIMSA 8422084011598 намаление
| Recommended age (max): | 5 yr(s) |
| Brake system: | V-brake |
| Maximum child height: | 100 cm |
| Gender: | Unisex |
| Recommended age (min): | 3 yr(s) |
| Minimum child height: | 85 cm |
| Theme: | BLUEY |
| Proper use: | Outdoor |
| Target audience: | Child |
| Side wheels : | Yes |
| Mudguards : | Yes |
| Wheel rim material: | Plastic |
| Preassembled: | Yes |
| Wheels material: | Foam |
| Wheel size: | 12" |
| Material: | Plastic, Steel |
| Wheels type: | Foam |
| Chain cover included: | Yes |
| Number of wheels: | 4 wheel(s) |
| Package dimensions (W x D x H): | 740 x 190 x 450 MM |
| Package weight: | 9 kg |







