





Camry Premium CR 2925 men's shaver Rotation shaver Trimmer Grey – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: CR 2925
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.43kg
36.58€ (71.54лв.)
без ДДС: 30.48€ (59.61лв.)
Етикети:
Camry Premium CR 2925 men's shaver Rotation shaver Trimmer Grey
, CR 2925
, Adler
, За мъжа
, Уреди & Аксесоари за лична грижа
, купете Camry Premium CR 2925 men's shaver Rotation shaver Trimmer Grey
, цена Camry Premium CR 2925 men's shaver Rotation shaver Trimmer Grey
, оферти Camry Premium CR 2925 men's shaver Rotation shaver Trimmer Grey
, ревю Camry Premium CR 2925 men's shaver Rotation shaver Trimmer Grey
, промоция Camry Premium CR 2925 men's shaver Rotation shaver Trimmer Grey
, онлайн магазин Camry Premium CR 2925 men's shaver Rotation shaver Trimmer Grey
, поръчай Camry Premium CR 2925 men's shaver Rotation shaver Trimmer Grey
, Camry Premium CR 2925 men's shaver Rotation shaver Trimmer Grey мнения
, Camry Premium CR 2925 men's shaver Rotation shaver Trimmer Grey сравнение
, евтин За мъжа
, топ За мъжа
, най-добър За мъжа
, нов За мъжа
, adler {ucfirst}за мъжа
, оригинален Camry Premium CR 2925 men's shaver Rotation shaver Trimmer Grey
, гаранция Camry Premium CR 2925 men's shaver Rotation shaver Trimmer Grey
, бърза доставка Camry Premium CR 2925 men's shaver Rotation shaver Trimmer Grey
, Adler цена
, Adler промоция
, Adler отстъпка
, Adler За мъжа
, за мъжа в българия
, за мъжа techmag
, онлайн поръчка За мъжа
, магазин за За мъжа
, топ оферти За мъжа
, Adler CR 2925 характеристики
, Adler CR 2925 спецификации
, Adler CR 2925 review
, Adler CR 2925 сравнение
, Adler CR 2925 отзиви
, Adler CR 2925 намаление
| Travel lock: | Yes |
| Number of shaver heads/blades: | 3 |
| Smooth shaving heads: | Yes |
| Shaver system: | Rotation shaver |
| Built-in display: | Yes |
| Display type: | LCD |
| Trimmer: | Yes |
| Washable: | Yes |
| Wet & Dry: | Yes |
| LED indicators: | Charging |
| Product colour: | Grey |
| Waterproof: | Yes |
| Rechargeable: | Yes |
| Battery recharge time: | 1 h |
| Power source: | AC/Battery |
| Charging time: | 1.5 h |
| Package type: | Box |
| Package width: | 80 mm |
| Package height: | 140 mm |
| Package depth: | 210 mm |
| Pouch: | Yes |
| Cleaning brush: | Yes |
| Charger: | Yes |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Cleaning indicator: | Yes |
| Charging indicator: | Yes |
| Battery level indicator: | Yes |





