



BUTCHER'S Original Tripe Mix Rumen Pate - wet dog food - 400g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLZBHRKMP0061
- Тегло: 0.45kg
13.84€ (27.06лв.)
без ДДС: 11.53€ (22.55лв.)
Етикети:
BUTCHER'S Original Tripe Mix Rumen Pate - wet dog food - 400g
, DLZBHRKMP0061
, Butcher's
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете BUTCHER'S Original Tripe Mix Rumen Pate - wet dog food - 400g
, цена BUTCHER'S Original Tripe Mix Rumen Pate - wet dog food - 400g
, оферти BUTCHER'S Original Tripe Mix Rumen Pate - wet dog food - 400g
, ревю BUTCHER'S Original Tripe Mix Rumen Pate - wet dog food - 400g
, промоция BUTCHER'S Original Tripe Mix Rumen Pate - wet dog food - 400g
, онлайн магазин BUTCHER'S Original Tripe Mix Rumen Pate - wet dog food - 400g
, поръчай BUTCHER'S Original Tripe Mix Rumen Pate - wet dog food - 400g
, BUTCHER'S Original Tripe Mix Rumen Pate - wet dog food - 400g мнения
, BUTCHER'S Original Tripe Mix Rumen Pate - wet dog food - 400g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, butcher's {ucfirst}храна за кучета
, оригинален BUTCHER'S Original Tripe Mix Rumen Pate - wet dog food - 400g
, гаранция BUTCHER'S Original Tripe Mix Rumen Pate - wet dog food - 400g
, бърза доставка BUTCHER'S Original Tripe Mix Rumen Pate - wet dog food - 400g
, Butcher's цена
, Butcher's промоция
, Butcher's отстъпка
, Butcher's Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Butcher's DLZBHRKMP0061 характеристики
, Butcher's DLZBHRKMP0061 спецификации
, Butcher's DLZBHRKMP0061 review
, Butcher's DLZBHRKMP0061 сравнение
, Butcher's DLZBHRKMP0061 отзиви
, Butcher's DLZBHRKMP0061 намаление
| Age of the pet : | Adult |
| Series : | BUTCHER'S Original |
| Product category : | Wet food |
| Weight range: | 201 g - 499 g |
| Additional features: | General health |
| Category: | For dog |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Pet life stage: | Mature |
| No artificial additives: | Yes |
| Dog breed: | Any breed |
| Gluten free: | Yes |
| Suitable for: | Dog |
| Dosage form: | Solid |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Health effects: | General health |
| Pet food flavor: | Beef |
| Weight: | 400 g |
| Sugar free: | Yes |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Package type: | Can |
| No artificial colours: | Yes |
| Soy free: | Yes |
| Preservative free: | No data available |
| Moisture content: | 80% |
| Protein: | 8.5% |
| Crude fibres: | 0.2% |
| Crude ash: | 2% |
| Fat content: | 6% |










