



BUTCHER'S Natural&Healthy with beef - dry dog food - 15 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZBHRKSP0007
- Тегло: 15.01kg
66.77€ (130.59лв.)
без ДДС: 55.64€ (108.82лв.)
Етикети:
BUTCHER'S Natural&Healthy with beef - dry dog food - 15 kg
, DLZBHRKSP0007
, Butcher's
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете BUTCHER'S Natural&Healthy with beef - dry dog food - 15 kg
, цена BUTCHER'S Natural&Healthy with beef - dry dog food - 15 kg
, оферти BUTCHER'S Natural&Healthy with beef - dry dog food - 15 kg
, ревю BUTCHER'S Natural&Healthy with beef - dry dog food - 15 kg
, промоция BUTCHER'S Natural&Healthy with beef - dry dog food - 15 kg
, онлайн магазин BUTCHER'S Natural&Healthy with beef - dry dog food - 15 kg
, поръчай BUTCHER'S Natural&Healthy with beef - dry dog food - 15 kg
, BUTCHER'S Natural&Healthy with beef - dry dog food - 15 kg мнения
, BUTCHER'S Natural&Healthy with beef - dry dog food - 15 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, butcher's {ucfirst}храна за кучета
, оригинален BUTCHER'S Natural&Healthy with beef - dry dog food - 15 kg
, гаранция BUTCHER'S Natural&Healthy with beef - dry dog food - 15 kg
, бърза доставка BUTCHER'S Natural&Healthy with beef - dry dog food - 15 kg
, Butcher's цена
, Butcher's промоция
, Butcher's отстъпка
, Butcher's Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Butcher's DLZBHRKSP0007 характеристики
, Butcher's DLZBHRKSP0007 спецификации
, Butcher's DLZBHRKSP0007 review
, Butcher's DLZBHRKSP0007 сравнение
, Butcher's DLZBHRKSP0007 отзиви
, Butcher's DLZBHRKSP0007 намаление
| Age of the pet : | Adult |
| Additional features: | General health |
| Product category : | Dry food |
| Series : | BUTCHER'S Natural & Healthy |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Weight range: | 10 kg - 15,9 kg |
| Category: | For dog |
| Weight: | 15 kg |
| Sugar free: | No data available |
| Preservative free: | Y |
| Soy free: | Yes |
| Pet food flavor: | Beef |
| Dog breed: | Any breed |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Pet life stage: | Mature |
| Lactose free: | Yes |
| Gluten free: | No |
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Health effects: | General health |
| Animal type(s): | Dog |
| Dosage form: | Solid |
| No artificial colours: | Yes |
| Crude fibres: | 3% |
| Fat content: | 7.5% |
| Crude ash: | 9.5% |
| Protein: | 20% |










