
Patriot Memory P210 2.5" 256 GB Serial ATA III – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: P210S256G25
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 0.06kg
63.37€ (123.94лв.)
без ДДС: 52.81€ (103.29лв.)
Етикети:
Patriot Memory P210 2.5 256 GB Serial ATA III
, P210S256G25
, Patriot
, Solid-State Drive (SSD)
, PC компоненти
, купете Patriot Memory P210 2.5 256 GB Serial ATA III
, цена Patriot Memory P210 2.5 256 GB Serial ATA III
, оферти Patriot Memory P210 2.5 256 GB Serial ATA III
, ревю Patriot Memory P210 2.5 256 GB Serial ATA III
, промоция Patriot Memory P210 2.5 256 GB Serial ATA III
, онлайн магазин Patriot Memory P210 2.5 256 GB Serial ATA III
, поръчай Patriot Memory P210 2.5 256 GB Serial ATA III
, Patriot Memory P210 2.5 256 GB Serial ATA III мнения
, Patriot Memory P210 2.5 256 GB Serial ATA III сравнение
, евтин Solid-State Drive (SSD)
, топ Solid-State Drive (SSD)
, най-добър Solid-State Drive (SSD)
, нов Solid-State Drive (SSD)
, patriot {ucfirst}solid-state drive (ssd)
, оригинален Patriot Memory P210 2.5 256 GB Serial ATA III
, гаранция Patriot Memory P210 2.5 256 GB Serial ATA III
, бърза доставка Patriot Memory P210 2.5 256 GB Serial ATA III
, Patriot цена
, Patriot промоция
, Patriot отстъпка
, Patriot Solid-State Drive (SSD)
, solid-state drive (ssd) в българия
, solid-state drive (ssd) techmag
, онлайн поръчка Solid-State Drive (SSD)
, магазин за Solid-State Drive (SSD)
, топ оферти Solid-State Drive (SSD)
, Patriot P210S256G25 характеристики
, Patriot P210S256G25 спецификации
, Patriot P210S256G25 review
, Patriot P210S256G25 сравнение
, Patriot P210S256G25 отзиви
, Patriot P210S256G25 намаление
| Windows operating systems supported: | Windows 10 Home, Windows 7 Starter x64, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Home Basic x64, Windows 8.1 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows 7, Windows 7 Professional x64, Windows 8.1, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 x64, Windows 10 Home x64, Windows 8, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64, Windows 10, Windows 10 IOT Core, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 7 Enterprise, Windows 8 Pro x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Starter, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 8 x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro x64, Windows 8 Enterprise, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 x64 |
| RoHS compliance: | Y |
| Component for: | PC/Laptop |
| NVMe: | No |
| Read speed: | 500 MB/s |
| SSD form factor: | 2.5" |
| Interface: | Serial ATA III |
| Write speed: | 400 MB/s |
| SSD capacity: | 256 GB |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 70 °C |
| Weight: | 46 g |
| Depth: | 100 mm |
| Width: | 69.6 mm |
| Height: | 7 mm |
| Package width: | 133 mm |
| Package weight: | 50 g |
| Package type: | Hanging box |
| Package height: | 178 mm |
| Package depth: | 8 mm |
| Master (outer) case width: | 394 mm |
| Master (outer) case net weight: | 6 kg |
| Master (outer) case height: | 195 mm |
| Master (outer) case length: | 342 mm |






