





Esperanza EGC109 notebook cooling pad 2100 RPM Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: EGC109
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.40kg
39.42€ (77.10лв.)
без ДДС: 32.85€ (64.25лв.)
Етикети:
Esperanza EGC109 notebook cooling pad 2100 RPM Black
, EGC109
, Esperanza
, Охладители за лаптоп
, Лаптопи и аксесоари
, купете Esperanza EGC109 notebook cooling pad 2100 RPM Black
, цена Esperanza EGC109 notebook cooling pad 2100 RPM Black
, оферти Esperanza EGC109 notebook cooling pad 2100 RPM Black
, ревю Esperanza EGC109 notebook cooling pad 2100 RPM Black
, промоция Esperanza EGC109 notebook cooling pad 2100 RPM Black
, онлайн магазин Esperanza EGC109 notebook cooling pad 2100 RPM Black
, поръчай Esperanza EGC109 notebook cooling pad 2100 RPM Black
, Esperanza EGC109 notebook cooling pad 2100 RPM Black мнения
, Esperanza EGC109 notebook cooling pad 2100 RPM Black сравнение
, евтин Охладители за лаптоп
, топ Охладители за лаптоп
, най-добър Охладители за лаптоп
, нов Охладители за лаптоп
, esperanza {ucfirst}охладители за лаптоп
, оригинален Esperanza EGC109 notebook cooling pad 2100 RPM Black
, гаранция Esperanza EGC109 notebook cooling pad 2100 RPM Black
, бърза доставка Esperanza EGC109 notebook cooling pad 2100 RPM Black
, Esperanza цена
, Esperanza промоция
, Esperanza отстъпка
, Esperanza Охладители за лаптоп
, охладители за лаптоп в българия
, охладители за лаптоп techmag
, онлайн поръчка Охладители за лаптоп
, магазин за Охладители за лаптоп
, топ оферти Охладители за лаптоп
, Esperanza EGC109 характеристики
, Esperanza EGC109 спецификации
, Esperanza EGC109 review
, Esperanza EGC109 сравнение
, Esperanza EGC109 отзиви
, Esperanza EGC109 намаление
| Built-in display: | Yes |
| Height adjustment: | Yes |
| Product colour: | Black |
| Display type: | LCD |
| Number of height positions: | 6 |
| RGB LED pin header: | Yes |
| Illumination: | Yes |
| Input voltage: | 5 V |
| Depth: | 33 mm |
| Height: | 300 mm |
| Width: | 415 mm |
| Noise level: | 21 dB |
| Fan diameter: | 10 cm |
| Rotational speed (min): | 1000 RPM |
| Rotational speed (max): | 2100 RPM |
| Fan performance: | 63.2 cfm |
| Number of fan speeds: | 6 |
| Fan speed control: | Yes |
| Number of built-in cooling fans: | 3 pc(s) |
| USB version: | 2.0 |
| USB ports quantity: | 2 |
| Host interface: | USB |





