



Esperanza EBS011 personal scale Electronic personal scale – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: EBS011
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.64kg
20.14€ (39.38лв.)
без ДДС: 16.78€ (32.82лв.)
Етикети:
Esperanza EBS011 personal scale Electronic personal scale
, EBS011
, Esperanza
, Цифрови кантари
, Продукти за дома
, купете Esperanza EBS011 personal scale Electronic personal scale
, цена Esperanza EBS011 personal scale Electronic personal scale
, оферти Esperanza EBS011 personal scale Electronic personal scale
, ревю Esperanza EBS011 personal scale Electronic personal scale
, промоция Esperanza EBS011 personal scale Electronic personal scale
, онлайн магазин Esperanza EBS011 personal scale Electronic personal scale
, поръчай Esperanza EBS011 personal scale Electronic personal scale
, Esperanza EBS011 personal scale Electronic personal scale мнения
, Esperanza EBS011 personal scale Electronic personal scale сравнение
, евтин Цифрови кантари
, топ Цифрови кантари
, най-добър Цифрови кантари
, нов Цифрови кантари
, esperanza {ucfirst}цифрови кантари
, оригинален Esperanza EBS011 personal scale Electronic personal scale
, гаранция Esperanza EBS011 personal scale Electronic personal scale
, бърза доставка Esperanza EBS011 personal scale Electronic personal scale
, Esperanza цена
, Esperanza промоция
, Esperanza отстъпка
, Esperanza Цифрови кантари
, цифрови кантари в българия
, цифрови кантари techmag
, онлайн поръчка Цифрови кантари
, магазин за Цифрови кантари
, топ оферти Цифрови кантари
, Esperanza EBS011 характеристики
, Esperanza EBS011 спецификации
, Esperanza EBS011 review
, Esperanza EBS011 сравнение
, Esperanza EBS011 отзиви
, Esperanza EBS011 намаление
| Battery technology: | Lithium |
| Number of batteries supported: | 1 |
| Battery type: | CR2032 |
| Battery low indication: | Yes |
| Platform thickness: | 6 mm |
| Technology: | 4-sensor |
| Shape: | Rectangle |
| Auto power off: | Yes |
| Product colour: | Blue |
| Top surface type: | Glass |
| Type: | Electronic personal scale |
| Units of measurement: | kg, lb, ST |
| Accuracy: | 100 g |
| Overload indicator: | Yes |
| Maximum weight capacity: | 180 kg |
| Display: | LCD |
| Display size (HxV): | 70 x 34 mm |





