





Dinner thermos Maestro MR-1636-110 1100 ml, pink – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MR-1636-110
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.82kg
24.74€ (48.40лв.)
без ДДС: 20.62€ (40.33лв.)
Етикети:
Dinner thermos Maestro MR-1636-110 1100 ml
, pink
, MR-1636-110
, Maestro
, Термоси
, Продукти за дома
, купете Dinner thermos Maestro MR-1636-110 1100 ml
, pink
, цена Dinner thermos Maestro MR-1636-110 1100 ml
, pink
, оферти Dinner thermos Maestro MR-1636-110 1100 ml
, pink
, ревю Dinner thermos Maestro MR-1636-110 1100 ml
, pink
, промоция Dinner thermos Maestro MR-1636-110 1100 ml
, pink
, онлайн магазин Dinner thermos Maestro MR-1636-110 1100 ml
, pink
, поръчай Dinner thermos Maestro MR-1636-110 1100 ml
, pink
, Dinner thermos Maestro MR-1636-110 1100 ml
, pink мнения
, Dinner thermos Maestro MR-1636-110 1100 ml
, pink сравнение
, евтин Термоси
, топ Термоси
, най-добър Термоси
, нов Термоси
, maestro {ucfirst}термоси
, оригинален Dinner thermos Maestro MR-1636-110 1100 ml
, pink
, гаранция Dinner thermos Maestro MR-1636-110 1100 ml
, pink
, бърза доставка Dinner thermos Maestro MR-1636-110 1100 ml
, pink
, Maestro цена
, Maestro промоция
, Maestro отстъпка
, Maestro Термоси
, термоси в българия
, термоси techmag
, онлайн поръчка Термоси
, магазин за Термоси
, топ оферти Термоси
, Maestro MR-1636-110 характеристики
, Maestro MR-1636-110 спецификации
, Maestro MR-1636-110 review
, Maestro MR-1636-110 сравнение
, Maestro MR-1636-110 отзиви
, Maestro MR-1636-110 намаление
| Housing material: | Stainless steel |
| Surface finish: | Metallised |
| Handles material: | Plastic |
| Foldable handle: | Yes |
| Cover material: | Plastic |
| Product main colour: | Pink |
| Easy to clean: | Yes |
| Vacuum insulated: | Yes |
| Purpose: | For cold/hot food |
| Leakproof: | Yes |
| Product type: | Thermos |
| Food safe: | Yes |
| Keep warm function: | Yes |
| Carrying handle(s): | Yes |
| Bowl capacity: | 0.2 L |
| Volume: | 1100 ml |
| Height: | 215 mm |
| Product diameter: | 110 mm |
| Spoon included: | No |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Bowl included: | Yes |






