





Wireless headphones with microphone DEFENDER FREEMOTION B571 LED – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 63571
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.30kg
31.90€ (62.38лв.)
без ДДС: 26.58€ (51.99лв.)
Етикети:
Wireless headphones with microphone DEFENDER FREEMOTION B571 LED
, 63571
, Defender
, Аудио и bluetooth слушалки
, Смартфони и аксесоари
, купете Wireless headphones with microphone DEFENDER FREEMOTION B571 LED
, цена Wireless headphones with microphone DEFENDER FREEMOTION B571 LED
, оферти Wireless headphones with microphone DEFENDER FREEMOTION B571 LED
, ревю Wireless headphones with microphone DEFENDER FREEMOTION B571 LED
, промоция Wireless headphones with microphone DEFENDER FREEMOTION B571 LED
, онлайн магазин Wireless headphones with microphone DEFENDER FREEMOTION B571 LED
, поръчай Wireless headphones with microphone DEFENDER FREEMOTION B571 LED
, Wireless headphones with microphone DEFENDER FREEMOTION B571 LED мнения
, Wireless headphones with microphone DEFENDER FREEMOTION B571 LED сравнение
, евтин Аудио и bluetooth слушалки
, топ Аудио и bluetooth слушалки
, най-добър Аудио и bluetooth слушалки
, нов Аудио и bluetooth слушалки
, defender {ucfirst}аудио и bluetooth слушалки
, оригинален Wireless headphones with microphone DEFENDER FREEMOTION B571 LED
, гаранция Wireless headphones with microphone DEFENDER FREEMOTION B571 LED
, бърза доставка Wireless headphones with microphone DEFENDER FREEMOTION B571 LED
, Defender цена
, Defender промоция
, Defender отстъпка
, Defender Аудио и bluetooth слушалки
, аудио и bluetooth слушалки в българия
, аудио и bluetooth слушалки techmag
, онлайн поръчка Аудио и bluetooth слушалки
, магазин за Аудио и bluetooth слушалки
, топ оферти Аудио и bluetooth слушалки
, Defender 63571 характеристики
, Defender 63571 спецификации
, Defender 63571 review
, Defender 63571 сравнение
, Defender 63571 отзиви
, Defender 63571 намаление
| LED backlight: | Yes |
| Product type: | Headset |
| Headset type: | Binaural |
| Recommended usage: | Universal |
| Wearing style: | Head-band |
| Maximum operating distance: | 10 m |
| Quantity: | 1 |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Ear coupling: | Circumaural |
| Operating time: | 6 - 8 hours |
| Driver unit: | 4 cm |
| Headphone frequency: | 20 - 20000 Hz |
| Headphone sensitivity: | 105 dB |
| Acoustic system: | Closed |





