





BeatBoxer Bluetooth 5.1 SPEAKER - BLUETOOTH SPEAKER WITH KARAOKE – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: SQ1000
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.49kg
52.32€ (102.33лв.)
без ДДС: 43.60€ (85.27лв.)
Етикети:
BeatBoxer Bluetooth 5.1 SPEAKER - BLUETOOTH SPEAKER WITH KARAOKE
, SQ1000
, SQUEAK
, Блутут колонки
, Смартфони и аксесоари
, купете BeatBoxer Bluetooth 5.1 SPEAKER - BLUETOOTH SPEAKER WITH KARAOKE
, цена BeatBoxer Bluetooth 5.1 SPEAKER - BLUETOOTH SPEAKER WITH KARAOKE
, оферти BeatBoxer Bluetooth 5.1 SPEAKER - BLUETOOTH SPEAKER WITH KARAOKE
, ревю BeatBoxer Bluetooth 5.1 SPEAKER - BLUETOOTH SPEAKER WITH KARAOKE
, промоция BeatBoxer Bluetooth 5.1 SPEAKER - BLUETOOTH SPEAKER WITH KARAOKE
, онлайн магазин BeatBoxer Bluetooth 5.1 SPEAKER - BLUETOOTH SPEAKER WITH KARAOKE
, поръчай BeatBoxer Bluetooth 5.1 SPEAKER - BLUETOOTH SPEAKER WITH KARAOKE
, BeatBoxer Bluetooth 5.1 SPEAKER - BLUETOOTH SPEAKER WITH KARAOKE мнения
, BeatBoxer Bluetooth 5.1 SPEAKER - BLUETOOTH SPEAKER WITH KARAOKE сравнение
, евтин Блутут колонки
, топ Блутут колонки
, най-добър Блутут колонки
, нов Блутут колонки
, squeak {ucfirst}блутут колонки
, оригинален BeatBoxer Bluetooth 5.1 SPEAKER - BLUETOOTH SPEAKER WITH KARAOKE
, гаранция BeatBoxer Bluetooth 5.1 SPEAKER - BLUETOOTH SPEAKER WITH KARAOKE
, бърза доставка BeatBoxer Bluetooth 5.1 SPEAKER - BLUETOOTH SPEAKER WITH KARAOKE
, SQUEAK цена
, SQUEAK промоция
, SQUEAK отстъпка
, SQUEAK Блутут колонки
, блутут колонки в българия
, блутут колонки techmag
, онлайн поръчка Блутут колонки
, магазин за Блутут колонки
, топ оферти Блутут колонки
, SQUEAK SQ1000 характеристики
, SQUEAK SQ1000 спецификации
, SQUEAK SQ1000 review
, SQUEAK SQ1000 сравнение
, SQUEAK SQ1000 отзиви
, SQUEAK SQ1000 намаление
| Product colour: | Black |
| Product type: | Stereo portable speaker |
| Display type: | LED |
| Built-in display: | Yes |
| Housing material: | Plastic |
| Illumination LED: | Yes |
| Battery type: | Built-in battery |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery life (max): | 7 h |
| Height: | 350 mm |
| Weight: | 1.97 kg |
| Width: | 180 mm |
| Depth: | 140 mm |
| Recommended usage: | Universal |
| Audio formats supported: | MP3 |
| Card reader integrated: | Yes |
| Built-in microphone: | No |
| FM band range: | 87.5 - 108 MHz |
| FM radio: | Yes |
| Package weight: | 2.5 kg |
| Package width: | 200 mm |
| Package height: | 410 mm |
| Package depth: | 180 mm |
| Cables included: | XLR-6.3 mm, AUX, USB cable |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Remote control included: | Yes |
| Instruction sheet: | Y |
| RMS rated power: | 20 W |
| Frequency range: | 80 - 20000 Hz |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| Bluetooth: | Yes |
| Wi-Fi: | No |
| 3.5 mm connector: | Yes |
| Connectivity technology: | Wired & Wireless |
| Microphone in: | Yes |
| USB charging port: | Yes |
| AUX in: | Yes |
| Number of speakers: | 1 |
| Sustainability certificates: | RoHS, CE |








