
Baseus QPow2 Lithium Polymer (LiPo) 10000 mAh White – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: P10055008213-00
- Гаранция: 12 месеца
- Тегло: 0.31kg
23.03€ (45.04лв.)
без ДДС: 19.19€ (37.53лв.)
Етикети:
Baseus QPow2 Lithium Polymer (LiPo) 10000 mAh White
, P10055008213-00
, Baseus
, Външни батерии
, Смартфони и аксесоари
, купете Baseus QPow2 Lithium Polymer (LiPo) 10000 mAh White
, цена Baseus QPow2 Lithium Polymer (LiPo) 10000 mAh White
, оферти Baseus QPow2 Lithium Polymer (LiPo) 10000 mAh White
, ревю Baseus QPow2 Lithium Polymer (LiPo) 10000 mAh White
, промоция Baseus QPow2 Lithium Polymer (LiPo) 10000 mAh White
, онлайн магазин Baseus QPow2 Lithium Polymer (LiPo) 10000 mAh White
, поръчай Baseus QPow2 Lithium Polymer (LiPo) 10000 mAh White
, Baseus QPow2 Lithium Polymer (LiPo) 10000 mAh White мнения
, Baseus QPow2 Lithium Polymer (LiPo) 10000 mAh White сравнение
, евтин Външни батерии
, топ Външни батерии
, най-добър Външни батерии
, нов Външни батерии
, baseus {ucfirst}външни батерии
, оригинален Baseus QPow2 Lithium Polymer (LiPo) 10000 mAh White
, гаранция Baseus QPow2 Lithium Polymer (LiPo) 10000 mAh White
, бърза доставка Baseus QPow2 Lithium Polymer (LiPo) 10000 mAh White
, Baseus цена
, Baseus промоция
, Baseus отстъпка
, Baseus Външни батерии
, външни батерии в българия
, външни батерии techmag
, онлайн поръчка Външни батерии
, магазин за Външни батерии
, топ оферти Външни батерии
, Baseus P10055008213-00 характеристики
, Baseus P10055008213-00 спецификации
, Baseus P10055008213-00 review
, Baseus P10055008213-00 сравнение
, Baseus P10055008213-00 отзиви
, Baseus P10055008213-00 намаление
| Built-in display: | Yes |
| Number of simultaneously connected devices (max): | 4 |
| Charger compatibility: | Universal |
| Product colour: | White |
| Output voltage: | 5 V |
| Output current: | 3 A |
| Total output power: | 30 W |
| Width: | 76 mm |
| Depth: | 25 mm |
| Height: | 117 mm |
| Weight: | 236 g |
| Battery technology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| USB Power Delivery up to: | 30 W |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| Number of battery cells: | 2 |
| Fast charging: | Yes |
| Charging source: | USB |
| Battery capacity: | 10000 mAh |
| Fast charging technology: | Quick Charge 3.0, Power Delivery 3.0 |
| Package width: | 101 mm |
| Package height: | 160 mm |
| Package type: | Hanging box |
| Package depth: | 31 mm |
| Package weight: | 304 g |
| Manual: | Yes |
| Input interface: | USB Type-C |
| USB Type-A output ports: | 1 |
| USB Type-C ports quantity: | 1 |
| USB Type-C connector: | Yes |
| Hazard pictogram(s): | GHS02: Flammable, GHS06: Toxic, GHS09: Environmental hazard |
| Warnings: | Do not throw into fire or disassemble., Do not expose to high temperatures or direct sunlight. |





