• Цена (лв.)
    лв. - лв.
  • Производител
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0

Мрежови кабели

Мрежови кабели



ASSMANN RJ45 Cat.6 universal solid / stranded 8P8C 100pcs
20.33лв.
ASSMANN RJ45 Cat.6 universal solid / stranded 8P8C 100pcsDescriptionRJ45 Cat.6 u..
ASSMANN RJ45 Cat5e universal solid / stranded 8P8C 100pcs
9.91лв.
ASSMANN RJ45 Cat5e universal solid / stranded 8P8C 100pcsDescriptionRJ45 Plug ca..
ASSMANN Shielded RJ45 Cat5e, universal solid / stranded 8P8C 100pcs
30.83лв.
ASSMANN Shielded RJ45 Cat5e, universal solid / stranded 8P8C 100pcs..
ASSMANN Shielded RJ45 Cat6, universal solid / stranded 8P8C 100p
36.64лв.
ASSMANN Shielded RJ45 Cat6, universal solid / stranded 8P8C 100pDescriptionShiel..
Delock Keystone module RJ12 - RJ12 cat.3
4.09лв.
Delock Keystone module RJ12 - RJ12 cat.3Характеристики Connector:RJ-12 Quantity ..
Delock Keystone module RJ45 - RJ45 UTP cat.6
4.09лв.
Delock Keystone module RJ45 - RJ45 UTP cat.6Характеристики Connector:RJ-45 Quant..
Digitus Fiber optic patch cord L C to LC MM 50/125 dpx 3
8.88лв.
Digitus Fiber optic patch cord L C to LC MM 50/125 dpx 3DescriptionDigitus optic..
Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC 1m
7.61лв.
Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC 1mDescriptionOptical pat..
Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC 2m
8.23лв.
Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC 2mDescriptionOptical pat..
Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-SC 1m
7.61лв.
Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-SC 1mDescriptionOptical pat..
Digitus Patch fiber optic cable FO MM 50/125 OM2 LC-ST 2m
9.45лв.
Digitus Patch fiber optic cable FO MM 50/125 OM2 LC-ST 2mDescriptionOptical patc..
Extralink Pigtail SC/APC 900UM 1M PVC G652
1.27лв.
Extralink Pigtail SC/APC 900UM 1M PVC G652Характеристики Type:Cable Usage:Fiber ..
Gembird Blue Patch cord cat. 5E molded strain relief 50u" plugs, 0.5 m
0.57лв.
Gembird Blue Patch cord cat. 5E molded strain relief 50u" plugs, 0.5 mDescriptio..
Gembird Blue Patch cord cat. 5E molded strain relief 50u" plugs, 2 meters
0.97лв.
Gembird Blue Patch cord cat. 5E molded strain relief 50u" plugs, 2 metersDescrip..
Gembird Blue patch cord l category 5E molded strain relief 50u" plugs, 3 meters
1.09лв.
Gembird Blue patch cord l category 5E molded strain relief 50u" plugs, 3 metersD..
Показва 1 до 15 от 103 (7 страници)