• Цена (лв.)
    лв. - лв.
  • Производител
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0

Мрежови кабели

Мрежови кабели



ASSMANN RJ45 Cat.6 universal solid / stranded 8P8C 100pcs
27.71лв.
ASSMANN RJ45 Cat.6 universal solid / stranded 8P8C 100pcsDescriptionRJ45 Cat.6 u..
ASSMANN RJ45 Cat5e universal solid / stranded 8P8C 100pcs
15.99лв.
ASSMANN RJ45 Cat5e universal solid / stranded 8P8C 100pcsDescriptionRJ45 Plug ca..
ASSMANN Shielded RJ45 Cat6, universal solid / stranded 8P8C 100p
58.76лв.
ASSMANN Shielded RJ45 Cat6, universal solid / stranded 8P8C 100pDescriptionShiel..
Digitus Patch cord FO DK-2533-05/3
13.02лв.
Digitus Patch cord FO DK-2533-05/3Характеристики Модел:Кабел Начин на употреба:F..
Digitus Patch cord FO DK-2933-03
14.75лв.
Digitus Patch cord FO DK-2933-03Характеристики Модел:Кабел Начин на употреба:Fib..
Digitus Patch cord FOFO DK-2533-03/3
11.39лв.
Digitus Patch cord FOFO DK-2533-03/3Характеристики Модел:Кабел Начин на употреба..
Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC 1m
9.52лв.
Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC 1mDescriptionOptical pat..
Digitus Tele-information, installation cable, U / UTP category 6, wire, copper, PVC, 305m, violet
272.30лв.
Digitus Tele-information, installation cable, U / UTP category 6, wire, copper, ..
Gembird Blue Patch cord cat. 5E molded strain relief 50u" plugs, 0.5 m
1.42лв.
Gembird Blue Patch cord cat. 5E molded strain relief 50u" plugs, 0.5 mDescriptio..
Gembird Blue Patch cord cat. 5E molded strain relief 50u" plugs, 2 meters
2.27лв.
Gembird Blue Patch cord cat. 5E molded strain relief 50u" plugs, 2 metersDescrip..
Gembird Flat telephone cable stranded wire 100 meters black
16.13лв.
Gembird Flat telephone cable stranded wire 100 meters blackDescriptionFlat telep..
Gembird Patch cord 5e flooded shell 3M grey
3.08лв.
Gembird Patch cord 5e flooded shell 3M greyDescriptionPatch cord 3m gray categor..
Gembird Patch Cord cat. 5e flooded cover 5M yellow
4.28лв.
Gembird Patch Cord cat. 5e flooded cover 5M yellowDescriptionPatch cord with mou..
Gembird Patch cord cat. 5E molded strain relief 50u" plugs, 1 m, Black
1.81лв.
Gembird Patch cord cat. 5E molded strain relief 50u" plugs, 1 m, BlackDescriptio..
Gembird Patch cord cat. 5E molded strain relief 50u" plugs, 2 m Yellow
2.27лв.
Gembird Patch cord cat. 5E molded strain relief 50u" plugs, 2 m YellowDescriptio..
Показва 1 до 15 от 45 (3 страници)